
Люстра світлодіодна стельова Ardero AL6550ARD MATEO 40 Вт 5000 К квадратна біла
- В наявності
- Код: AL65500ARD MATEO
1 151 ₴
Люстра світлодіодна стельова Ardero AL6550ARD MATEO 40 Вт 5000 К квадратна біла
Сучасна світлодіодна стельова люстра. Має форму чотирьох однакових маленьких квадратів.
Завдяки стильному та сучасному дизайну ця модель знаходить широке застосування для різних приміщень: квартир, будинків, офісів, ресторанів тощо.
Особливо добре виглядає в приміщеннях із невисокою стелею!
Корпус люстри AL6550ARD MATEO 40 Вт виготовлений із якісного металу, а розсіювач — з міцного акрилу.
Завдяки правильному розташуванню світлодіодів і якісним компонентам забезпечується рівномірне світіння світильника без темних зон.
Підходить для приміщень площею до 12 кв.м.
Споживана потужність люстри — 40W.
Світловий потік 4400Лм
Матеріал корпусу — Алюміній
Матеріал розсіювача — Акрил
Колір корпусу — Білий
Колірна температура — 5000 К
Ступінь захисту — IP20
Розмір — 355*70 мм
Ступінь захисту — IP20
Гарантія — 12 місяців
Експлуатаційний ресурс виробу становить 25000 годин.

Інші моделі світлодіодних люстр можна подивитися на нашому сайті "Світ Декор", якщо перейти в розділ: "Люстри світлодіодні стельові з пультом керування й без пульта" за посиланням:
https://svetdecor.com.ua/g32004036-lyustry-svetodiodnye-potolochnye
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стиль виконання | Модерн |
| Матеріал плафона, підвісок | Акрил |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Потужність лампи | 40 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Колір | Білий |
| Колір арматури (підстави) | Білий |
| Тип вимикача | Настінний |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Колір світіння | Нейтральний |
| Виробник | Ardero |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колірна температура | 5000K |
| Світловий потік | 4400 лм |
| Тип світильника | Стельовий |
| Форма | Квадратна |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Тип кріплення | Планка |
| Основні | |
| Ресурс роботи | 25000 годин |
| Серія | MATEO |
| Габаритні розміри | |
| Розмір | 355Х70 мм |
- Ціна: 1 151 ₴

