
Люстра світлодіодна стельова з пультом Ardero AL6530ARD FABIO S 60 Вт 3000-6000 K білий
- Готово до відправки
- Код: AL6530ARD FABIO S WH
2 303 ₴
Люстра світлодіодна стельова з пультом Ardero AL6530ARD FABIO S 60 Вт 3000-6000K білий
Сучасна світлодіодна стельова люстра зі зміною кольору світіння і з пультом. Модель Ardero AL6530ARD FABIO S зроблена у формі пелюсток і призначена для приміщення, площею до 20 кв. м. Завдяки стильному та сучасному дизайну ця модель знаходить широке застосування для різних приміщень: квартир, будинків, офісів, ресторанів тощо.
Особливо добре виглядає в приміщеннях із невисокою стелею!
Споживана потужність люстри становить 60W.
Світловий потік 3200Лм
Світильник обладнаний пультом керування, за допомогою якого можна регулювати яскравість і температуру світіння, а також змінювати режими. Люстра Ardero AL6530ARD має три режими: теплий (3000К), нейтральний (4000К), холодний (6000К), які можна перемикати як за допомогою пульта, так і звичайним вимикачем.
Світильник Ardero AL6530ARD має функцію пам'яті — останні налаштування яскравості та температури світіння зберігаються під час наступного вмикання люстри.
Світлодіодна люстра має режим нічника.
Матеріал корпусу — Алюміній
Матеріал розсіювача — Силікон
Колір корпусу — Білий
Розмір — 630*360*100 мм
Ступінь захисту — IP20
Гарантія — 12 місяців

Інші моделі світлодіодних люстр можна подивитись на нашому сайті "Світло Декор" у розділі "Люстри світлодіодні стельові з пультом управління та без пульта", якщо перейти за посиланням:
https://svetdecor.com.ua/g32004036-lyustry-svetodiodnye-potolochnye
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стиль виконання | Модерн |
| Матеріал плафона, підвісок | Силікон |
| Матеріал каркасу | Алюміній |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Потужність лампи | 60 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Колір | Білий |
| Колір арматури (підстави) | Білий |
| Тип вимикача | Настінний |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Виробник | Ardero |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Світловий потік | 3200 лм |
| Тип світильника | Стельовий |
| Форма | Пелюстки |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Тип кріплення | Планка |
| Основні | |
| Серія | FABIO |
| Колірна температура | 3000K-4000K-6000K |
| Матеріал розсіювача | Cиликон |
| Габаритні розміри | |
| Розмір | 630Х360Х100 мм |
- Ціна: 2 303 ₴



