
Датчик руху інфрачервоний Ardero SEN51ARD 1200 W IP65 180° білий
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: SEN51ARD WH
418 ₴
Показати оптові ціниДатчик руху інфрачервоний Ardero SEN51ARD 1200 W IP65 180° білий
Інфрачервоний датчик присутності Ardero SEN53ARD — це електронний пристрій, який автоматично вмикає і вимикає освітлення на вулиці або в приміщенні.
У полі своєї дії датчик руху реагує на появу людини, завдяки використанню інфрачервоної технології. Встановлюється в побутових приміщеннях: складах, під'їздах, магазинах.
Дальність виявлення як датчик руху — 12 м.
Кут виявлення — 180 градусів.
Навантаження активна — 1200 Вт
Навантаження повне — 300 Вт.
Час затримки — 10 з ~ 15 хвилин.
Освітленість — від 3 до 2000 Лк
Висота встановлення — 1,8 - 2,5 м
Споживана потужність — 0,1-0,5 Вт
Швидкість виявлення — 0.6-15 мс
Гарантія — 1 рік.
Інші типи датчиків руху, присутності та освітлення можна знайти на нашому сайті "Світ Декор", якщо перейти за посиланням:
https://svetdecor.com.ua/ua/g9462833-datchiki-dvizheniya-prisutstviya
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ardero |
| Максимальний діапазон частот | 50 Гц |
| Мінімальна затримка контролю | 10 сек |
| Максимальна затримка контролю | 900 сек |
| Захист обладнання від води і пилу IP | IP65 |
| Мінімальна робоча температура | -20 °С |
| Максимальна робоча температура | 40 °С |
| Живлення | Мережа 220В |
| Напруга | 230 В |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Дальність виявлення руху: | 12 м |
| Кут огляду | 180 град. |
| Користувацькі характеристики | |
| Споживана потужність | 0,1 - 0,5 Вт |
| Час затримки | 10c ~ 15 хв. |
| Швидкість виявлення | 0.6 ~ 1.5 м/сек |
| Навантаження активне | 1200 Вт |
| Освітленість | от 3 до 2000 Lux |
| Навантаження повне | 300 Вт |
| Колір корпусу | Білий |
| Висота установки, м | 1,8 - 2.5 м |
| Освітленість, Lux | 3-2000 |
- Ціна: 418 ₴

