
Акумуляторний Настільний LED Світильник Ardero DE1739ARD 6 Вт білий з Регулятором яскравості 2700К-4500К-6500К
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 1739ARD
886 ₴
Показати оптові ціниАкумуляторний Настільний LED Світильник Ardero DE1739ARD 6 Вт білий з Регулятором яскравості 2700К-4500К-6500К
Сучасна та стильна настільна лампа з акумулятором! Прикрасить Ваш робочий стіл і послугує під час перебоїв із електрикою. Ця настільна лампа чудово підійде як для дому, так і для офісу.
Світлодіодний настільний світильник з акумулятором Ardero DE1739ARD 6Вт має регулювання яскравості та температури світіння.
Міститься настільна лампа за допомогою сенсорної кнопки на основі. Сенсорна панель дає змогу керувати кольором світіння: 2700К-4500К-6500К, тобто тепле, нейтральне й холодне світло, і плавно змінювати яскравість самого кольору, залежно від того, що потрібно Вам.
Завдяки наявності акумуляторної батареї, світильник можна використовувати без під'єднання до мережі.
Час роботи без під'єднання до мережі залежить від режиму світіння:
- 2700К або 6500К — 2,5-3 години;
— 4000К — 3-3,5 години.
Час заряджання акумулятора — 5 годин.
Ємність батареї — 1800 мА·год
Корпус і основа лампи — міцний пластик.
Світильник DE1739ARD має два коліна для згину, що дає змогу спрямувати світло під необхідним кутом.
Світильник має велику площу розсіювання, що дає змогу освітлювати велику площу.
Настільна лампа Ardero DE1739ARD працює як від мережі 220V, так і від акумулятора.
Світловий потік 300 Лм
Колірна температура — 2700К-4500К-6500К
Ступінь захисту — IP20
Розмір — 300Х305Х150 мм
Гарантія — 12 місяців
Інші моделі акумуляторних світильників і настільних ламп з акумулятором можна знайти на нашому сайті "СветДекор" якщо перейти за посиланням:
https://svetdecor.com.ua/ua/g112889578-akkumulyatornye-svetilniki-perenosnye
Приємних Вам покупок — інтернет-магазин "Світ Декор" !
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Настільна лампа |
| Стан | Новий |
| Матеріал каркасу | пластик |
| Тип вимикача | Сенсорний вимикач на корпусі |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Потужність лампи | 6 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Колір | Білий |
| Виробник | Ardero |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Тип кріплення | На поверхню |
| Світловий потік | 300 лм |
| Тип харчування | Акумулятор, Мережа |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип розсіювача | Матовий (Frosted) |
| Розмір, мм | 300Х305Х150 мм |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Елементи живлення | Акумулятор 1800 мАг |
| Час роботи | 2,5 — 3,5 години |
| Час заряду акумулятора | 5 часов |
- Ціна: 886 ₴


