
Акумуляторна Настільна лампа LED-світильник Ardero DE1740ARD 5 Вт білий
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 1740
541 ₴
Показати оптові ціниАкумуляторна Настільна лампа LED-світильник Ardero DE1740ARD 5 Вт білий
Сучасна та стильна настільна лампа з акумулятором! Прикрасить Ваш робочий стіл і послугує під час перебоїв із електрикою.
Світлодіодна настільна лампа з акумулятором Ardero DE1740ARD 5Вт з регулюванням яскравості. Міститься настільна лампа за допомогою сенсорної кнопки на основі.
Завдяки наявності акумуляторної батареї, світильник можна використовувати без під'єднання до мережі.
Час роботи без під'єднання до мережі — 3-4 часа.
Час заряджання акумулятора — 4, 5 годин.
Ємність батареї — 1200 мА·год
Корпус і основа лампи — міцний пластик.
Світильник має велику площу розсіювання, що дає змогу освітлювати велику площу.
На корпусі світильника розташована сенсорна панель, що дає змогу змінювати яскравість світла.
Світильник Ardero DE1740ARD має режим нічника.
Є підставка для ручок та олівців.
Настільна лампа Ardero DE1740ARD працює як від мережі 220V, так і від акумулятора.
Колірна температура — 5000 К
Довжина шнура — 1 м
Розмір — 408Х88Х100 мм

Інші моделі акумуляторних світильників і настільних ламп з акумулятором можна знайти на нашому сайті "СветДекор" якщо перейти за посиланням:
https://svetdecor.com.ua/ua/g112889578-akkumulyatornye-svetilniki-perenosnye
Приємних Вам покупок — інтернет-магазин "Світ Декор" !
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Настільна лампа |
| Стан | Новий |
| Матеріал плафона, підвісок | Пластик |
| Матеріал каркасу | пластик |
| Тип вимикача | Сенсорний вимикач на корпусі |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Колір | Білий |
| Колір арматури (підстави) | Білий |
| Виробник | Ardero |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колірна температура | 5000K |
| Тип кріплення | На поверхню |
| Світловий потік | 240 лм |
| Колір світіння | Нейтральний |
| Довжина шнура | 1 м |
| Джерело живлення | Акумуляторний |
| Тип харчування | Акумулятор, Мережа |
| Користувацькі характеристики | |
| Потужність лампи | 5 Вт |
| Тип розсіювача | Матовий (Frosted) |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Розмір, мм | 408Х88Х100 мм |
- Ціна: 541 ₴


