
Світильник Накладний Циліндр Ardero ML408 під лампу GX53 Точковий Стельовий Чорний
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: ML408 black
249 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 250 ₴
Світильник Накладний Циліндр Ardero ML408 під лампу GX53 Точковий Стельовий Чорний
Накладний точковий світильник циліндричної форми Ardero ML408 може використовуватися як для основного, так і для акцентного освітлення у сфері інтер'єрного підсвічування житлових, торгових і адміністративних приміщень, кафе та ресторанів, виставкових залів, галерей та ін. Світильник обладнаний патроном GX53, тому є можливість самостійно підбирати лампу під світильник будь-якої потужності, і в такий спосіб керувати яскравістю й температурою світіння. Також знімне кільце, що фіксує, перекриває контури лампи. Завдяки цьому світильник має вигляд суцільною конструкцією без зайвих елементів і проміжків.
Модель світильника Ardero ML408 має відмінність — у нижній частині корпусу світильника є вставка з матового акрилового полімеру, яка пропускає світло та дає ефект декоративного світіння.
Корпус світильника виготовлений з алюмінію й не схильний до корозії.
Під світильник ML408 підходить лампа з патроном GX53. Лампа до комплекту не входить. Світлодіодну лампу під світильник ML408 можна підібрати в розділі:
"Світлодіодні лампи GX53"
Максимальна наявна потужність ламп 13 Вт!
Напруга — 230V.
Тип лампи — GX53
Патрон — GX53
Матеріал корпусу — алюміній
Ступінь захисту — IP20
Розмір — 82Х80 мм
Колір корпусу — Чорний (має також колір Білий)

Інші різноманітні моделі накладних точкових світильників можна вибрати на нашому сайті "Світ Декор", якщо перейти за посиланням:
https:/svetdecor.com.ua/g52772925-aktsentnoe-osveschenie-nakladnye.
| Основні | |
|---|---|
| Тип світильника | Накладний |
| Матеріал плафона, підвісок | Алюміній |
| Тип цоколя | GX53 |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Колір | Чорний |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Виробник | Ardero |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Форма | Циліндрична |
| Матеріал каркасу | Алюміній |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 82 мм |
| Висота | 80 мм |
- Ціна: 249 ₴

