
Датчик руху LX20/SEN5 стельовий 1200W 360 чорний
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: SEN5 BL
350 ₴
Показати оптові ціниДатчик руху SEN5 стельовий 1200W 360 чорний
Це енергоощадний пристрій, обладнаний чутливим датчиком та інтегральною схемою. Його робота полягає в вловленні інфрачервоного випромінювання людини в широкій зоні дії, водночас вмикається освітлювальний пристрій. Автоматично розпізнає час доби, споживач може настроїти освітленість, датчик обладнаний світлодіодною індикацією, під час подавання живлення на пристрій загоряється зелений світлодіод, у разі виявлення руху — червоний. Є можливість під'єднання охоронної сирени для створення простої, автономної сигналізації під час спрацьовування датчика. Встановлюється в побутових приміщеннях: складах, під'їздах, магазинах.
Рівень вологозахищеності — IP20
Освітлення, за якого спрацьовуючий датчик міститься в діапазоні від 3 до 2000 Лк, встановлюється регулятором LUX.
Гарантія 12 місяців.
Інші види датчиків руху, присутності та освітлення можна знайти на нашому сайті "Світло Декор", якщо перейти за посиланням:
https://svetdecor.com.ua/ua/g9462833-datchiki-dvizheniya-prisutstviya
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Feron |
| Країна виробник | Китай |
| Максимальний діапазон частот | 50 Гц |
| Захист обладнання від води і пилу IP | IP20 |
| Мінімальна робоча температура | -20 °С |
| Максимальна робоча температура | 40 °С |
| Живлення | Мережа 220В |
| Напруга | 230 В |
| Ширина | 115 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Дальність виявлення руху: | 6 м |
| Способи установки | Стельовий |
| Кут огляду | 360 град. |
| Робоча напруга (В) | 220-240 |
| Користувацькі характеристики | |
| Споживана потужність | 0,1-0,45 W |
| Кут по горизонталі | 180 |
| Висота установки | 2-4м |
| Кут по вертикалі | 360 |
| Відстань виявлення | 6м |
| Колір корпусу | Чорний |
| Час затримки | 10 с ~ 7 хв. |
| Швидкість виявлення | 0.6 ~ 1.5 м/сек |
| Навантаження активне | 1200 Вт |
| Навантаження змішане | 300 Вт |
| Освітленість | от 3 до 2000 Lux |
- Ціна: 350 ₴


