
влевовправо
Розетка з таймером для вимкнення електроприладів Feron TM32 — Механічний, Добовий
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: ТМ32
286 ₴
Показати оптові ціни+380 (50) 695-04-18
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Розетка з таймером для вимкнення електроприладів Feron TM32
Застосовується для увімкнення/вимкнення електроприладів у заданий проміжок часу.
Будь-який пристрій, включений у цю розетку з таймером, може сам (без вашої участі) вмикатися або вимикатися у встановлений вами час.
Це таймер добового типу з кроком 15 хвилин, тобто його можна запрограмувати тільки в межах 24 годин з інтервалом, кратним 15 хвилинам.
Характеристики розетки-таймера Feron TM32:
- тип керування — механічна
- точність/дискретність — 15 хвилин
- максимальне навантаження — 16 А (3500W)
- кількість програм — 48
- ступінь захисту — IP20
- розміри — 75*80*75 мм.
Також у нашому інтернет-магазині є інші варіанти розеток із таймерами, датчиків руху та освітлення, фотореле.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Feron |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Добовий |
| Принцип роботи | Механічний |
| Наявність монітора | Ні |
| Наявність розетки | 1 |
| Загальні | |
| Захист обладнання від води і пилу IP | IP20 |
| Напруга | 230 В |
| Мінімальна робоча температура | -10 °С |
| Максимальна робоча температура | 40 °С |
| Користувацькі характеристики | |
| Розміри | 75*80*75 мм |
| Максимальне навантаження | 16А (3500W) |
| Дискретність | 15 хвилин |
| Колір корпусу | Білий |
| Кількість програм | 48 |
- Ціна: 286 ₴

