
Світлодіодна лампа LED Feron LB-422 G4 12V 3W 4000К (Нейтральна)
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: LB-422 12V G4 3W
71 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 250 ₴
Капсульна світлодіодна лампа LB422 12V 3W 4000К (Нейтральна) яє ефективним джерелом світла довготривалого користування для загального освітлення різних видів приміщень. Світлодіодна капсульна лампа Feron служить для м'якого комфортного і приємного для очей освітлення побутових, офісних та інших приміщень. Термін служби складає 50 000 годин. Є енергозберігаючим джерелом світла, що дозволяє економити до 90% електроенергії. Аналог лампи розжарювання 30W.
Світловий потік - 240lm. Є капсульні лампи світлової температури 2700К і 4000К .
Гарантія 2 роки.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Feron |
| Країна виробник | Китай |
| Форма лампочки | Краплеподібна |
| Тип цоколя | Штир |
| Кількість контактних штирів цоколя | 2 шт. |
| Потужність | 3 Вт |
| Цоколь | G4 |
| Напруга | 12 В |
| Колір світіння | Білий |
| Термін служби ламп | 30000 годин |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 38 мм |
| Діаметр | 11 мм |
- Ціна: 71 ₴
