
влевовправо
Контролер RGB сенсорний радіо 12 V 18 A 216W
- В наявності
- Оптом і в роздріб
788 ₴
Показати оптові ціни+380 (50) 695-04-18
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Цей пристрій дає змогу керувати кольором і різними ефектами освітлення поліхромних, світлодіодних стрічок. Є радіодистанційний пульт керування із сенсорним кільцем
регулювання кольору (радіус дії до 50 м), 2 статичних і 8 динамічних режимів.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Напруга | 12 В |
| Струм | 18 А |
| Країна виробник | Китай |
| Тип управління | Дистанційне |
| Виробник | LEDLIGHT |
| Регулювання | Яскравості, Швидкості, Пам'ять останньої налаштування |
| Колірна гамма | RGB |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 1 рік |
| Потужність | 216W |
| Радіус дії | до 100м |
| Потужність | 216W |
- Ціна: 788 ₴







