
Світлодіодна лампа LED Feron LB-37 1 W 220 V Е27 RGB
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: LB-37 RGB
46 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 250 ₴
+380 (50) 695-04-18
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Світлодіодна лампа LED Feron LB-37 1 W 220 V Е27 RGB
Світлодіодна декоративна лампа від виробника Feron. Аналог лампи розжарювання, потужністю 10 W.
Призначена для гірлянд і декоративного освітлення.
Ресурс роботи становить 15 000 годин.
Колір світіння — RGB
Лампа має стандартний цоколь Е27.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Feron |
| Країна виробник | Китай |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Форма лампочки | Кулька |
| Тип цоколя | Різьба |
| Цоколь | E27 |
| Потужність | 1 Вт |
| Еквівалентна потужність лампи розжарювання | 10 Вт |
| Максимальна робоча напруга | 230 В |
| Колір світіння | RGB (різнокольоровий) |
| Кут свічення | 270 град. |
| Термін служби ламп | 30000 годин |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Додаткові характеристики | |
| Матеріал корпусу | Алюміній, Пластик |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 68 мм |
| Діаметр | 45 мм |
- Ціна: 46 ₴
