
Акумуляторний аварійний LED-світильник Ardero EL121ARD 4w 6500K
Світильник Ardero EL121ARD призначений для освітлення аварійних і евакуаційних виходів. Акумуляторні світильники також застосовуються на природі, у подорожах і в інших випадках, коли необхідно забезпечити освітлення, якщо немає напруги.
Модель акумуляторного світильника на 60LED.
Корпус виготовлений із якісного пластику, який не жовтіє під час експлуатації. Шнур для заряджання вбудований у корпус світильника.
У моделі аварійного світильника Ardero EL121ARD є індикатор заряду батареї, що дає змогу захистити акумулятор від надмірного заряджання та продовжує термін експлуатації батареї.
Потужність — 4 Вт
Світловий потік 200 Лм
Колірна температура — 6500К (холодне біле світло)
Ступінь захисту — IP20
Акумулятор 2000 mAh Li-ion (літій-іонний).
Час повного заряджання акумулятора — 12 годин.
2 режими світіння :
Яскравий — світить до 3 годин
Неяскравий — світить до 5 годин.
Розміри: 350Х55Х30 мм.
Інші моделі акумуляторних світильників і настільних ламп з акумулятором можна знайти на нашому сайті "СветДекор" якщо перейти за посиланням:
https://svetdecor.com.ua/ua/g112889578-akkumulyatornye-svetilniki-perenosnye
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ardero |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Потужність лампи | 4 Вт |
| Тип живлення | Акумулятор, Мережа |
| Світловий потік | 200 лм |
| Кількість світлодіодів | 60LED |
| Тип розсіювача | Прозорий (Clear) |
| Джерело світла | LED module |
| Колір корпусу | Білий |
| Тип освітлення | Світильник |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Ємність акумулятора | 2000mAh |
| Колірна температура | 6500 К |
| Розміри | |
| Довжина | 34 см |
| Ширина | 5.5 см |
| Висота | 3 см |
| Додаткова комплектація | |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
- Ціна: 516 ₴

