
влевовправо
Світлодіодна підсвітка картин і дзеркал Feron AL5080 8W чорний
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: AL5080 8W BL
818 ₴
Показати оптові ціни+380 (50) 695-04-18
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Світлодіодна підсвітка картин і дзеркал Feron AL5080 8W чорний
Світлодіодний світильник-бра. Добре підходить для підсвічування дзеркал і картин, також може слугувати як приліжкова підсвітка або звичайне бра. Підходить для встановлення на стіну або меблі.
Потужність — 8W
напруга — 230V
Світловий потік 640Lm
Колір світіння — 4000К (нейтральний білий)
Ступінь захисту — IP44
Матеріал корпусу — алюміній
Колір корпусу — чорний
Матеріал розсіювача — матовий полікарбонат
Розміри — 400Х106Х42 мм
Термін експлуатації — 30000 годин
Гарантія — 1 рік.

| Основні | |
|---|---|
| Стиль виконання | Модерн |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Потужність лампи | 8 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Ступінь захисту IP | 44 |
| Тип вимикача | Настінний |
| Виробник | Feron |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Світловий потік | 640 лм |
| Колірна температура | 4000К |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 42 мм |
| Ширина | 106 мм |
| Довжина | 400 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Колір світіння | 4200К (білий) |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Матеріал розсіювача | Матовий полікарбонат |
| Кількість світлодіодів | 40LED |
| Колір корпусу | Чорний |
- Ціна: 818 ₴


