
Світлодіодна лампа Filament Feron LB-61 2 W E27 2700К золото
- В наявності
- Оптом і в роздріб
57 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 250 ₴
Світлодіодна лампа Filament Feron LB-61 2 W E27 2700 К золото
Являє собою кулю класичної форми із золотим напиленням колби. Виготовлена за новітньою технологією світлодіодних ниток (LED Filament). Вона являє собою тонку довгу підкладку, на якій встановлені світлодіодні кристали дуже маленького розміру, покриті шаром люмінофору (речовина здатна перетворювати поглинану ним енергію на світлове випромінювання). Є енергоощадним джерелом світла (2w споживає 20w видає). Гарантія 2 роки. Лампа LB-61 2W E27 2700К золото добре підходить для вуличних гірлянд і класичних люстр.
Завдяки такій конструкції за зовнішнім виглядом і характеристиками світіння максимально лампа близька до лампи розжарювання. Тому ці світлодіодні лампи найкращим чином поєднуються з класичними люстрами та бра.
Колірна температура: 2700К (теплий білий)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Feron |
| Країна виробник | Китай |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Форма лампочки | Кулька |
| Тип цоколя | Різьба |
| Цоколь | E27 |
| Потужність | 2 Вт |
| Еквівалентна потужність лампи розжарювання | 20 Вт |
| Напруга | 230 В |
| Колір світіння | Теплий |
| Мінімальна колірна температура | 2700 К |
| Кут свічення | 300 град. |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Характеристики випромінювання | |
| Світловий потік | 200 лм |
| Додаткові характеристики | |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Колір колби лампочки | Прозорий |
| Матеріал напилення | Золото |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 75 мм |
| Діаметр | 45 мм |
- Ціна: 57 ₴
