
Аварійний акумуляторний світильник Ardero EL50ARD "ВИХIД" (EXIT)
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: EL50ARD
335 ₴
Показати оптові ціниАварійний акумуляторний світильник Ardero EL50ARD "ВИХIД" (EXIT)
Аварійний покажчик "Вихід" має широку сферу застосування. Згідно з вимогами протипожежної безпеки, такі світильники мають встановлюватися у кожному громадському приміщенні, особливо в школах, дитячих садках, інститутах, торгових організаціях, офісах і виробничих приміщеннях. Світильники аварійного освітлення обладнані вбудованими акумуляторами, що дає змогу працювати в автономному режимі світіння тривалий час.
Світлодіодний аварійний світильник "Вихід" має напис двома мовами: українською та англійською.
Аварійний світильник "ВИХIД" EL50ARD Ardero приєднується до електромережі 220V. У разі вимкнення електроенергії світильник автоматично переходить на режим роботи від вбудованого акумулятора.
Напис на світильнику світиться яскравим зеленим світлом.
Аварійний світильник зазвичай встановлюється над дверима, які ведуть на сходи або вулицю, що допомагає легше знайти вихід із будівлі, наприклад, у разі евакуації.
Характеристики аварійного світильника "ВИХ":
Застосування — аварійні покажчики.
Потужність 0,8W.
Колір світіння — зелений.
Розмір — 355Х145Х25 мм.
Акумулятор 1.2V 600mA/h.
Час заряджання — 18 годин.
Час автономної роботи — 2 години.
Температура використання — від -10 до +50 градусів Цельсія
Гарантія — 12 місяців.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ardero |
| Країна виробник | Китай |
| Колір світіння | Зелений |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Потужність | 0.8 Вт |
| Довжина | 355 мм |
| Колір | Зелений |
| Основні | |
| Кількість світлодіодів | 6 |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип освітлення | Світильник |
| Час роботи в аварійному режимі | 2 |
| Спосіб монтажу | Настінний |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Користувацькі характеристики | |
| Застосування освітлення | Аварійний покажчик |
| Розмір, мм | 355Х145Х25 мм |
| Тип акумулятора | 1.2 V 800mA/h |
| Режим роботи | Аварійний |
| Додаткові характеристики | |
| Час заряду акумулятора | 18 часов |
| Розміри | |
| Висота | 145.0 |
| Ширина | 25 см |
- Ціна: 335 ₴

