Новинка

влевовправо
Світлодіодна лампа Feron LB-153 13W GX53 4000K таблетка
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: LB-153 13W
79 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 250 ₴
+380 (50) 695-04-18
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Світлодіодна лампа Feron LB-153 13W GX53 4000K таблетка
Світлодіодна лампа-таблетка, підходить для світильників GX53 для натяжних стель. Конструкція корпусу та велика площа теплообмінної поверхні забезпечує оптимальний рівень тепловідведення. Лампа обладнана IC-драйвером, який захищає від перепадів напруги. Ресурс роботи лампи — до 30000 годин.
Потужність — 13w
Напруга — 230V
Тип лампи — Для натяжних стель
Форма колби — таблетка
Тип цоколя — GX53
Колірна температура — 4000К (нейтральне біле світло)
Світловий потік — 930Lm
Розмір — 74Х28 мм
Гарантія: 2 роки
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Feron |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Колір світлодіода | Білий |
| Тип цоколя | Штир |
| Цоколь | GX53 |
| Кількість контактних штирів цоколя | 2 шт. |
| Потужність | 13 Вт |
| Напруга | 230 В |
| Колір світіння | Нейтральний |
| Кут свічення | 120 град. |
| Термін служби ламп | 25000 годин |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Колірна температура | 4000К |
| Характеристики випромінювання | |
| Світловий потік | 930 лм |
| Додаткові характеристики | |
| Матеріал корпусу | Алюміній, Пластик |
| Колір колби лампочки | Матовий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 28 мм |
| Діаметр | 74 мм |
- Ціна: 79 ₴

