
Светодиодный Led прожектор Ardero LL-1030ARD 30W 2400Lm 6500K
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: LL-1030ARD
322 ₴
Показати оптові ціниСвітлодіодний Led прожектор Feron LL-1030ARD 30 W 6500 K
Із серії світлодіодних прожекторів. У цій серії збережені типові показники енергоефективності та стандарти якості, а використання нових економних технологій дало змогу знизити собівартість і зробити продукцію конкурентоспроможною.
Прожектор обладнаний якісним драйвером, що дає змогу заощадити до 80% електроенергії, порівнюючи з галогенними та натрієвими прожекторами.
Виріб має тонкий, вузький корпус, який можна вмонтувати в ніші невеликої глибини та важкі для монтажу місця.
Високий ступінь захисту та широкий діапазон робочих температур — від -40 до +35 градусів Цельсія.
Корпус виробу виготовлений із литого алюмінію, скло — ударостійке, загартоване.
Потужність — 30 Вт
Світловий потік 2400 Lm.
Колірна температура — 6500К.
напруга — 230V.
Степінь захисту IP65.
Розміри — 164Х139Х29 мм.
Гарантія — 1 рік.
У нашому інтернет-магазині "Свет Декор" також можна вибрати прожектора інший серії та потужності від різних виробників (Feron, Videx, Horos) в розділі: "Прожектори світлодіодні LED".
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ardero |
| Країна виробник | Китай |
| Тип освітлення | Прожектор |
| Стан | Новий |
| Застосування освітлення | Для зовнішнього освітлення будівель, Для освітлення ландшафтів, Для освітлення парковок, Для освітлення вулиць, парків, Для освітлення рекламних конструкцій |
| Тип освітлення за мобільністю | Стаціонарне |
| Спосіб монтажу | Вбудовуваний |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Колір корпусу | Чорний |
| Напруга | 230 В |
| Потужність | 30 Вт |
| Світловий потік | 2400 лм |
| Тип живлення | Мережа |
| Ступінь захисту IP | 65 |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колірна температура | 6500K |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Розміри | |
| Довжина | 16.4 см |
| Висота | 13.9 см |
| Ширина | 2.9 см |
| Додаткові характеристики | |
| Кут випромінювання світла | 120 град. |
| Мінімальна робоча температура | -40 град. |
| Максимальна робоча температура | 35 град. |
| Користувацькі характеристики | |
| Колір світіння | Білий, холодний |
| Матеріал розсіювача | Матове скло |
- Ціна: 322 ₴


