
Світлодіодний накладний світильник Ardero AL708ARD 18 W 5000 K круглий матовий
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: AL708ARD_18w
221 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 250 ₴
Світлодіодний накладний світильник Ardero AL708ARD 18 W 5000 K круглий матовий
Світлодіодний накладний круглий світильник. Це чудове поєднання ціни та якості, є вдалим рішенням для освітлення побутових і громадських приміщень. Підходить для освітлення спальні, залу, коридору, холів, ванної кімнати, широко використовується для освітлення офісних приміщень.
Світильник Ardero AL708ARD 18W має об'ємний плафон із бічним світінням торцевої частини, що збільшує кут розсіювання світла.
Світильник AL708ARD 18W має компактний розмір, водночас досить яскравий. Це модель із підвищеною енергоефективністю — 100 Лм/Вт.
Світильник виготовлений з легких матеріалів, простий в монтажі.
Якісний драйвер і сучасні електронні комплектуючі забезпечують надійну та стабільну роботу світильника.
Світильник вмикається миттєво та забезпечує рівномірне, яскраве, стабільне світіння без мерцаний. Також у ньому немає інфрачервоних и УФ випромінювання.

Потужність — 18W
Світловий потік — 1800Lm
Матеріал корпусу — алюміній
Матеріал розсіювача — матовий пластик
Колір корпусу — білий
Ступінь захисту — IP20
Колірна температура — 5000К (біле світло)
Розмір — 120х40 мм
Гарантія — 1 рік
Є також інші потужності моделі Ardero AL708ARD 24w, 32w, 48w.
Інші моделі стельових світильників Ви можете вибрати на нашому сайті Світло Декор, у розділі Стельові світильники світлодіодні накладні без пульта.
| Основні | |
|---|---|
| Тип світильника | Накладний |
| Матеріал плафона, підвісок | Пластик |
| Матеріал каркасу | Алюміній |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Колір світіння | Білий |
| Потужність лампи | 18 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Колір | Білий |
| Виробник | Ardero |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Світловий потік | 1800 лм |
| Форма | Кругла |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 120 мм |
| Висота | 40 мм |
- Ціна: 221 ₴


