
Світлодіодний світильник Ardero AL560ARD 32W 5000 K стельовий круглий матовий
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: AL560ARD_32w
607 ₴
Показати оптові ціниСвітлодіодний світильник Ardero AL560ARD 32W 5000 K стельовий круглий матовий
Світлодіодний світильник класичної круглої форми. Це чудове поєднання ціни та якості, є вдалим рішенням для освітлення побутових і громадських приміщень. Підходить для освітлення спальні, залу, коридору, холів, ванної кімнати, широко використовується для освітлення офісних приміщень.
Світильник виготовлений з легких матеріалів, простий в монтажі.
Світильник вмикається миттєво та забезпечує рівномірне, яскраве, стабільне світіння без мерцаний. Також у ньому немає інфрачервоних и УФ випромінювання.

Потужність — 32W
Світловий потік — 2400Lm
Матеріал корпусу — пластик
Матеріал розсіювача — матовий пластик
Колір корпусу — білий
Ступінь захисту — IP20
Колірна температура — 5000К (біле світло)
Розмір — 385Х55 мм
Гарантія — 1 рік
Експлуатаційний ресурс — 25 000 годин.
Інші моделі стельових світильників Ви можете вибрати на нашому сайті Світло Декор, у розділі Стельові світильники світлодіодні накладні без пульта.
| Основні | |
|---|---|
| Тип світильника | Накладний |
| Матеріал плафона, підвісок | Пластик |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Колір світіння | Нейтральний |
| Потужність лампи | 32 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Колір | Білий |
| Виробник | Ardero |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Світловий потік | 2400 лм |
| Форма | Кругла |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 385 мм |
| Висота | 55 мм |
- Ціна: 607 ₴


