
Світлодіодний світильник Ardero AL6085ARD 60 W NOVA Настінно Стельовий Накладний з пультом Чорний
- В наявності
- Код: AL6085ARD 60W
1 866 ₴
Світлодіодний світильник Ardero AL6085ARD 60 W NOVA Настінно Стельовий Накладний з пультом Чорний
Стильний світильник у чорному корпусі бренд Ardero з регулюванням температури світіння і яскравості. Цей SMART світильник можна використовувати як люстру на площу до 20 кв.м. Це чудове поєднання ціни та якості, є вдалим рішенням для освітлення побутових і громадських приміщень. Підходить для освітлення спальні, залу, коридору, холів, ванної кімнати, широко використовується для освітлення офісних приміщень.
Світильник виготовлений з легких матеріалів, простий в монтажі.
Світильник вмикається миттєво та забезпечує рівномірне, яскраве, стабільне світіння без мерцаний. Також у ньому немає інфрачервоних и УФ випромінювання.

Потужність — 60W.
Світловий потік max5040Lm.
Матеріал корпусу — метал.
Матеріал розсіювача — матовий пластик.
Колір корпусу — чорний.
Ступінь захисту — IP20.
Колірна температура — 2700-6500K
Розмір — 500Х100 мм.
Гарантія — 1 рік.
Комплектація пульт.
Інші моделі стельових світильників Ви можете вибрати на нашому сайті Світло Декор, у розділі Стельові світильники світлодіодні накладні без пульта.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Матеріал плафона, підвісок | Пластик |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Потужність лампи | 60 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Колір | Чорний |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Виробник | Ardero |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колірна температура | 4000К |
| Світловий потік | 5040 лм |
| Тип світильника | Накладний |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 500 см |
| Висота | 100 см |
| Користувацькі характеристики | |
| Форма | Круглий |
- Ціна: 1 866 ₴


