
Світлодіодна настільна Лампа без акумулятора ARDERO DE1735ARD 16W 1000Lm 2700-6500К білий колір
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: DE1735 WH
978 ₴
Показати оптові ціниСвітлодіодна настільна Лампа без акумулятора ARDERO DE1735ARD 16W 1000 Lm 2700-6500К білий колір
Це світлодіодна настільна лампа з плавним регулюванням яскравості і температури світіння. Це потужний настільний світильник із підвищеною яскравістю 1000 Лм.
Настільний світильник DE1735 можна використовувати як для роботи та навчання (холодне світло), так і для відпочинку (нейтральний і теплий свічення), а також — як нічник. Регулювання яскравості та світлової температури здійснюється за допомогою кнопки, яка розміщений на основі світильника. Гарний варіант настільної лампи як для дому (особливо для заняття для школяра), так і для офісу.
На основі світильника розташований тримач для телефона.
Основні Переваги світильника ARDERO DE1735ARD:
- регулювання температури від теплого до холодного світіння;
- регулювання рівня яскравості світіння;
- яскраве, рівне світіння без мерехтінь;
- якісний глянцевий пластик;
- яскраве, рівне світіння без мерехтінь;
- безпечний для очей світло, без спотворень (Ra>80);
- тривалий термін експлуатації — 25 000 годин;
- велика економія електроенергії (до 80% проти звичайних ламп);
- екологічно безпечний (немає інфрачервоних та УФ випромінювань, не містить ртуті та олива).

Модель настільного світильника FERON DE1735 16W представлена у двох кольорах: білий і сірий.
Мережевий шнур завдовжки 1,3 м.
Гарантія — 1 рік.
Комплектація: настільна лампа, LED адаптер DC 12V для під'єднання до мережі 230V, інструкція з експлуатації (українською мовою).
Інші моделі світлодіодних настільних ламп від різних виробників ("Feron", "Delux", "Videx", "Maxus" та інші) можна вибрати на нашому сайті
в розділі: "Настільні лампи світлодіодні (LED)", перейшовши за посиланням: https:/svetdecor.com.ua/g22600738-nastolnye-lampy-svetidiodnye
Приємних Вам покупок — інтернет-магазин "Світ Декор" !
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Настільна лампа |
| Стиль виконання | Модерн |
| Матеріал каркасу | пластик |
| Тип вимикача | Сенсорний вимикач на корпусі |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Потужність лампи | 16 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Колір | Білий |
| Виробник | Ardero |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Світловий потік | 1000 лм |
| Колірна температура | 2700K-4000K-6500K |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Термін служби | 25 000 годин |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 400 мм |
| Ширина | 180 мм |
| Довжина | 138 мм |
| Довжина мережевого шнура | 1.3 м |
| Користувацькі характеристики | |
| Джерело живлення | Електричність |
- Ціна: 978 ₴

