
Світлодіодний світильник Ardero AL560ARD 22W 5000K стельовий круглий матовий
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: AL560ARD_22w
491 ₴
Показати оптові ціниСвітлодіодний світильник Ardero AL560ARD 22W 5000K стельовий круглий матовий
Світлодіодний накладний світильник класичної круглої форми Це чудове поєднання ціни та якості, є вдалим рішенням для освітлення побутових і громадських приміщень. Підходить для освітлення спальні, залу, коридору, холів, ванної кімнати, широко використовується для освітлення офісних приміщень.
Світильник виготовлений з легких матеріалів, простий в монтажі.
Світильник вмикається миттєво та забезпечує рівномірне, яскраве, стабільне світіння без мерцаний. Також у ньому немає інфрачервоних и УФ випромінювання.
Потужність — 22W
Світловий потік — 1500Lm
Матеріал корпусу — пластик
Матеріал розсіювача — матовий пластик
Колір корпусу — білий
Ступінь захисту — IP20
Колірна температура — 5000К (біле світло)
Розмір — 330Х60 мм
Гарантія — 1 рік
Експлуатаційний ресурс — 30 000 годин.
Другие модели потолочных светильников Вы можете выбрать на нашем сайте Свет Декор, в разделе Потолочные светильники светодиодные накладные без пульта.
| Основні | |
|---|---|
| Тип світильника | Накладний |
| Матеріал плафона, підвісок | Пластик |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Колір світіння | Нейтральний |
| Потужність лампи | 22 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Колір | Білий |
| Виробник | Ardero |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Світловий потік | 1500 лм |
| Форма | Кругла |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 330 мм |
| Висота | 60 мм |
- Ціна: 491 ₴




