
Світлодіодна лампа Feron LB-205 9W E27 2700K
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: LB-205 9w E14 2700К
66 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 250 ₴
Світлодіодна лампа Feron LB-205 9W E27 2700K
Світлодіодна лампа великої яскравості. Підходить для люстр, світильників. Зручна та компактна — у формі кульки.
Високий рівень енергоефективності — 117 Лм/вт.
Конструкция Driver-on-board. Драйвер та електронні компоненти розміщені на платі. За такої технології виготовлення вся схема складається з надійніших напівпровідників, які розраховані на роботу у високотемпературному режимі. Електронні компоненти працюють у комфортнішому тепловому режимі та не перегріваються, тому лампа стабільно працює впродовж усього терміну експлуатації.
Лампа Feron LB-205 9w має композитний радіатор. Корпус лампи виготовлений із теплостійкої пластмаси й алюмінієвої основи. Така конструкція забезпечує надійне тепловідведення.
Лампа має надійний IC-драйвер і стабільно працює за напруги 175-265V. У разі перепадів напруги світловий потік лампи не змінюється.
IC-драйвер забезпечує комфортне світло без пульсацій ( коефіцієнт пульсацій <5%). Коефіцієнт світлопередавання Ra>80.
Гарантія 1 рік.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Feron |
| Країна виробник | Китай |
| Форма лампочки | Кулька |
| Цоколь | E27 |
| Потужність | 9 Вт |
| Еквівалентна потужність лампи розжарювання | 90 Вт |
| Мінімальна робоча напруга | 175 В |
| Максимальна робоча напруга | 265 В |
| Напруга | 230 В |
| Колір світіння | Нейтральний |
| Максимальна колірна температура | 2700 К |
| Кут свічення | 200 град. |
| Термін служби ламп | 30000 годин |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Матеріал розсіювача | Пластик |
| Характеристики випромінювання | |
| Світловий потік | 1050 лм |
| Додаткові характеристики | |
| Колір колби лампочки | Матовий |
| Матеріал корпусу | Алюміній, пластик |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 92 мм |
| Діаметр | 46 мм |
- Ціна: 66 ₴

