
Трековий Світильник на Шинопроводі FERON ML332 чорний зі змінною лампою GU10 MR16
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: ML332 black
169 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 250 ₴
Трековий Світильник на Шинопроводі FERON ML332 чорний зі змінною лампою GU10 MR16
Світильники трекові Feron набувають популярності та широко застосовують у сфері інтер'єрного підсвічування житлових будинків, офісів, торгових приміщень, ресторанів, кафе, виставкових залів та ін.
Особливість цієї моделі світильника — змінна лампа. Світильник Feron ML332 обладнаний патроном GU10. Це надає можливість самостійно вибирати лампу необхідної яскравості та температури світіння.
Конструкція світильника проста та зручна, лампи можна легко замінити, якщо відкрутити корпус від основи з адаптером.
Світлодіодну лампу під світильник Feron ML332 можна підібрати в розділі: "Лампи світлодіодні GU10 MR16". Лампа до комплекту не входить.
Тип лампи — MR-16
Тип цоколя — GU10
Спосіб підключенні - однофазний
Матеріал корпусу — алюміній
Ступінь захисту — IP40
Розмір — 55Х120 мм
Колір корпусу Чорний (є також колір Білий).

Інші моделі трекових світильників можна вибрати на нашому сайті "Світ Декор", якщо перейти за посиланням:
https://svetdecor.com.ua/g25182911-trekovye-svetilniki-shinoprovody.
| Основні | |
|---|---|
| Кількість джерел світла | 1 |
| Матеріал плафона, підвісок | Алюміній |
| Тип цоколя | GU10 |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Ступінь захисту IP | 40 |
| Колір | Чорний |
| Колір арматури (підстави) | Чорний |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Виробник | Feron |
| Країна виробник | Китай |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 55 мм |
| Висота | 120 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип лампи | MR-16 |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Спосіб монтажу | На шинопровід |
| Тип світильника | Світильник трековий |
| Тип освітлення | Світильник |
| Застосування освітлення | Для освітлення рекламних конструкцій, Для офісних приміщень, Для торгових площ |
| Форма | Циліндрична |
- Ціна: 169 ₴

