
Світлодіодний світильник меблевий Feron LN7 3W золото
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: LN7-3W_zoloto
133 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 250 ₴
+380 (50) 695-04-18
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Світлодіодний світильник меблевий Feron LN7 3W золото
Точковий врізний світильник Feron LN7 є аналогом меблевих світильників під галогенну лампу.
Вбудований неповоротний світильник LN7 можна легко вмонтувати в шафи, меблі, вітрини.
Споживана потужність — 3W.
Колір корпусу золото.
Зовнішній діаметр — 70 мм.
Висота — 20 мм.
Монтажний (вбудований) діаметр — 60 мм.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип | Світильник врізний |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Потужність лампи | 3 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Лампочки в комплекті | Так |
| Виробник | Feron |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал розсіювача | Матовий пластик |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 70 мм |
| Висота | 20 мм |
| Вбудовуваний розмір | 60 мм |
| Основні | |
| Інший тип лампи | Світлодіодна |
| Користувацькі характеристики | |
| Колір світіння | Білий (4000К) |
| Світловий потік, Lm | 150 |
- Ціна: 133 ₴
