
Світлодіодний світильник Feron AL520 7W накладний білий
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: AL520 7W WH
355 ₴
Показати оптові ціниСвітлодіодний світильник Feron AL520 7W накладний білий
Накладний світлодіодний світильник Feron AL520 з вбудованим світлодіодом типу COB. Застосовується для основного та зонального освітлення. Це універсальний світильник і сфера його застосування досить широка. Він може використовуватися для акцентної підсвітки: підсвічування ніш, шаф і полиць, робочих зон (на кухні або в кабінеті), підсвічування драбин та ін.
Також світильник підходить для коридорів, залів, приймальних та ін. Ця модель предназначена для встановлення в підвісні та гіпсокартонні стелі. Має компактний розмір.
Світильник вмикається миттєво та забезпечує рівномірне, яскраве, стабільне світіння без мерехтіння і відблисків.
Потужність — 7 Вт.
Світловий потік — 590 Lm
Колір корпусу — білий
Колірна температура — 4000 К (нейтральний білий)
Розмір — 85Х20 мм
Ресурс роботи — 30000 годин
Гарантія — 1 рік
| Основні | |
|---|---|
| Тип світильника | Накладний |
| Спрямоване світло | Так |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Стиль виконання | Хай-тек |
| Матеріал каркасу | Алюміній |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Колір світіння | Нейтральний |
| Потужність лампи | 7 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Колір | Білий |
| Колір арматури (підстави) | Білий |
| Виробник | Feron |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колірна температура | 4000К |
| Світловий потік | 590 лм |
| Форма | Кругла |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 85 мм |
| Висота | 20 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Матеріал розсіювача | Скло |
- Ціна: 355 ₴
