
Фітосвітильник світлодіодний для рослин SunLight 18W 120 см фітолампа червоно-біла
- В наявності
- Тільки оптом
- Код: SunLight 18W_fito_red_wh
445 ₴
Мінімальне замовлення — 2 шт.
Показати всі оптові ціниФітолампа Лінійний світлодіодний Світильник для рослин SunLight 18W 120 см червоно-біла
У холодний період року рослинам бракує світла. Розв'язанням цієї проблеми є фітоосвітлення. Світильник для рослин SunLight 18W стимулює і прискорює ріст і розвиток рослин, розсади, квітів, овочів і плодів, а також підвищує їх врожайність. Фітолампа SunLight 18W може використовуватися як у домашніх умовах у разі нестачі в приміщенні природного світла, так і тепличних господарствах, оранжереях, парниках.
Спектр фітолампи SunLight 18W 120 см червоно-білий:
Білий - імітує соняшне світло, гарно підходить для рослин;
Червоний - стимулює цвітіння та розвиток плодів, прискорює зріст, збільшує врожайність. Червоний підходить для домашніх квітучих рослин, наприклад, фіалок та орхідей.
Перевагою світлодіодного фітосвітильника є те, що він практично не нагрівається. Його можна встановлювати безпосередньо над рослинами. Оптимальна відстань від верхівки рослин до світильника — від 30 до 80 см.
Під час вирощування розсади максимальна рекомендована відстань — 30 см, мінімальна — 20 см. Рекомендований час підсвічування для розсади — не менш ніж 12 годин. Але також необхідно залишати розсаду в темряві на 7-8 годин для забезпечення темної фази фотосинтезу.
Для світлолюбних квітучих рослин рекомендована відстань до листя — 30 см, для тенелюбних рослин — до 60 см. Час підсвічування квітучих рослин визначається індивідуально, а в період цвітіння темна фаза має велике значення.
Найкращий ефект виникає під час використання фітосвітильника в той самий час доби. Тому разом із фітосвітильниками часто купують реле времени (для вибору переходьте за посиланням): https://svetdecor.com.ua/ua/g9616503-rozetki-tajmerami

Потужність — 18w
Спектр світіння — червоно-білий
Кількість світлодіодів — 96 шт.
Довжина — 1178 мм
Ширина — 23 мм
Висота — 34 мм
Напруга — 185-265V
Ступінь захисту — IP44
Матеріал корпусу — алюміній
Матеріал розсіювача — прозорий пластик
Комплектація: кріплення + дріт зі штекером (з обох боків), який використовується для з'єднання кількох світильників у лінію. Якщо цей дріт розрізати навпіл, то з його допомогою можна під'єднати світильник до мережі 220V.
Увага: шнура з вилкою в комплекті немає! До світильників окремо можна купити шнур із вилкою Feron LD5042.
Але найбільш всього підходить оригінальний мережевий шнур з вимикачем 003 Sunlight з потрійним контактом, який можна придбати на нашому сайті.
Важлива інформація! Під час відправлення світильників SunLight 18W 120 см прохання вказувати вантажне відділення нової пошти, оскільки це габаритний товар!
Інші види фітоламп і фітосвітильників можна підібрати на нашому сайті "Світло Декор".
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Sunlight |
| Споживана потужність | 18 Вт |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Країна виробник | Китай |
| Ступінь захисту | IP44 |
| Напруга | 185-265V |
| Драйвер | Вбудований |
| Матеріал розсіювача | Пластик прозорий ABS |
| Матеріал корпусу | Алюмінієвий сплав |
| Колір корпусу | Сріблястий |
| Тип світильника | Лінійний |
| Розмір, мм | 1178Х34Х23 см |
| Комплектація | Мережевий шнур |
| Спектр світіння | Червоно-білий |
- Ціна: 445 ₴
- Мінімальне замовлення: 2 шт.





