
Фітолампа для рослин LED Feron LB-709 A60 11W E27 біколорна
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: LB-709
204 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 250 ₴
Фітолампа для рослин LED Feron LB-709 A60 11W E27
У холодний період року рослинам бракує світла. Розв'язанням цієї проблеми є фітоосвітлення.
Фітолампа для рослин Feron LB-709 11W стимулює і прискорює ріст і розвиток рослин, розсади, квітів, овочів і плодів, а також підвищує їх врожайність.
Лампа для рослин LED Feron LB-709 зроблена під патрон Е27, тому вона може використовуватися у домашніх умовах для вирощування розсади, для освітлення декоративних рослин, а також у теплицях і парниках.
Світлодіодна фітолампа Feron LB-709 зроблена з прозорого скла зі світлодіодними нитками (Filament).
Спектр світіння фітолампи Синій и Червоний - підібраний так, щоб максимально прискорити ріст кореневої системи рослин, вегетативний ріст, , а також процеси фотосинтезу та розмноження. Фітолампа безпечна для всіх видів рослин і може використовуватися в приміщеннях. Лампа має приємний рожевий колір світіння.
Характеристики:
Напруга — 175V-265V
Потужність — 11W
Фотонний потік 15 мкмоль/с
Тип цоколя — Е27
Матеріал корпусу - Алюміній, пластик
Тип розсіювача — Прозорий
Довжина хвилі — Червоний — 650 нм, синій — 450 нм
Кут розсіювання — 360 градусов
Розміри — 60Х118 мм
Ресурс роботи 30000 годин
Гарантія 1 рік.
Інші види фітоламп і фітосвітильників можна підібрати на нашому сайті "Світло Декор".
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Термін служби | 30000 годин |
| Спектр світіння | Червоно-синій |
| Виробник | Feron |
| Споживана потужність | 11 Вт |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Країна виробник | Китай |
| Колір світіння | Рожевий (спектр фотосинтезу) |
| Напруга | 175-265V |
| Колірна температура | 1200К, біколорна |
| Матеріал корпусу | Скло |
| Тип цоколя | Е27 |
| Форма лампи | A60 |
| Фотонний потік | 15 мкмоль/с |
| Користувацькі характеристики | |
| Кут розсіювання, градусів | 360 |
| Частота | 50/60Hz |
| Розміри | |
| Розмір, мм | 60Х118 мм |
- Ціна: 204 ₴

