
Акумуляторний аварійний LED світильник Feron EL115 30LED
Світильник Feron EL115 призначений для освітлення аварійних та евакуаційних виходів.
Модель акумуляторного світильника на 30LED.
Колірна температура — 6500К (холодне біле світло)
Акумулятор 1200mAh Li-ion 3,7V (літій-іонний).
Час повного заряджання акумулятора — 20 годин.
2 режими світіння :
Яскравий — світить до 4 годин
Неяскравий — світить до 5 годин.
Кут розсіювання — 120 градусів.
Розміри: 206Х65Х30 мм.
Інші моделі акумуляторних світильників і настільних ламп з акумулятором можна знайти на нашому сайті "СветДекор" , якщо перейти за посиланням:
https://svetdecor.com.ua/ua/g112889578-akkumulyatornye-svetilniki-perenosnye
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Feron |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Тип живлення | Акумулятор, Мережа |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Кількість світлодіодів | 30LED |
| Тип розсіювача | Прозорий (Clear) |
| Джерело світла | LED module |
| Колір корпусу | Білий |
| Тип освітлення | Світильник |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Ємність акумулятора | 1200 mAh |
| Характеристики випромінювання | |
| Кут падіння, град | 120 |
| Кількість сторін підсвітки | 1 |
| Розміри | |
| Довжина | 20 см |
| Ширина | 6.5 см |
| Висота | 3 см |
| Додаткова комплектація | |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
- Ціна: 398 ₴


