
Реле часу Lemanso LM6352 електронний таймер на DIN-рейку — для Світу, Бойлера
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: LM6352
468 ₴
Показати оптові ціниРеле часу Lemanso LM6352 електронний таймер на DIN-рейку
Цей пристрій застосовується для автоматичного увімкнення та вимкнення різних електричних приладів, монтується в електричний щиток.
Електронний таймер Lemanso LM6352 широко застосовується в різних сферах: для вмикання/вимикання освітлення і нагрівальних приладів, ввімкнення поливу газону, вентиляції, сигналізації, бойлера тощо. Будь-який прилад, під'єднаний до реле часу, буде сам (без вашої участі) вмикатися або вимикатися у встановлений вами час.
Циферблат розетки — дисплей, на якому задаються всі необхідні параметри:
день тижня, годинник, хвилини. Монтаж таймера здійснюється на монтажну 35-мм DIN-рейку.
На відміну від механічних розеток-таймерів, Feron ТМ31, Feron TM32 і Feron ТМ50 ця модель таймера з електронним керуванням дає змогу виставити час вмик./вимк. з точністю до 1 хвилини і не залежить від вимкнення електроенергії.
Характеристики таймера Lemanso LM6352:
Напруга: 220V
Енергоспоживання: 4,5 VA
Номінальна частота мережі: 50 Hz
Число програм керування: 16
Мінімальний інтервал встановлення часу роботи програм: 1
Діапазон встановлення часу: від 1 хв до 168 год
Похибка відліку тимчасових інтервалів, не більш ніж: 5
Максимальний струм напруги: 16А
Діапазон робочих температур: -10 + 50 градусів С
Розміри — 81*66*36 мм.
У розетці — таймері Lemanso LM6352 використовується мініакумулятор, який здатний підтримувати роботу годинника та збереження в пам'яті параметрів увімкнення на 100 годин.

Також у нашому інтернет-магазині є інші варіанти розеток із таймерами, датчиків руху та освітлення, фотореле.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lemanso |
| Країна виробник | Китай |
| Технічні характеристики | |
| Мінімальна робоча температура | -10 град. |
| Максимальна робоча температура | 40 град. |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 66 мм |
| Висота | 81 мм |
| Ширина | 36 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Максимальне навантаження | 16А (3500W) |
| Дискретність | 1 хвилина |
| Колір корпусу | Білий |
| Резерв батареї | 1.2 V 100 годин |
| Точність/дискретність | 1 хвилина |
- Ціна: 468 ₴



