
Реле напруги (бар'єр цифровий) Redline 16А
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: Цифровой_16А
499 ₴
Показати оптові ціниРеле напруги (бар'єр цифровий) Redline 16А
Бар'єр цифровий або цифрове реле напруги — це мікроконтролерний прилад для захисту від перепадів напруги в мережі. Бар'єр робить аварійне вимкнення побутових електроприладів, коли напруга виходить за межі допустимого.
Увага: для холодильників і пристроїв, у яких є компресори невеликої потужності, час затримки увімкнення необхідно встановлювати не менш ніж 300 секунд.
Робоча напруга: 100-400В, 60/60 Гц
Верхній поріг вимкнення навантаження: 230-280В (250В — настроювання за замовчуванням)
Нижній поріг вимкнення навантаження: 150-210В (185В — настроювання за замовчуванням)
Максимальний струм навантаження — 16 А
Час вимкнення навантаження:
Верхній поріг: 20мс
Нижній поріг (до 120 В): 1с
Нижній поріг (ниже 120 В): 20 мс
Час затримки увімкнення: 3-900с (10с — настроювання за замовчуванням)
Гістерезис: 0-5В (5В — настроювання за замовчуванням)
Діапазон робочих температур: +5- +55 градусів С

Комплектація: реле напруги, інструкція.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Redline |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Тип монтажу | У розетку |
| Максимальна робоча температура | 55 град. |
| Дисплей | Так |
| Індикація | Цифрова |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Технічні характеристики | |
| Максимальний струм | 16 А |
| Номінальна робоча напруга постійного струму | 220 В |
| Мінімальна напруга спрацьовування | 150 В |
| Максимальна напруга спрацьовування | 280 В |
| Максимальна потужність | 3000 Вт |
- Ціна: 499 ₴


