Акумуляторний аварійний LED світильник TITANUM 30 LED 6500K
Світильник TITANUM TL-EM1106 30LED призначений для освітлення аварійних і евакуаційних виходів.
Модель акумуляторного світильника на 30LED.
Колірна температура — 6500К (холодне біле світло)
Акумулятор 1000 mAh Li-ion 3,7V (літій-іонний).
Час повного заряджання акумулятора — 18 годин.
2 режими світіння :
"LOW" — 100 Lm (яскравий) світить до 5 годин
"HIGH" — 50Lm (неяскравий) світить до 3 годин.
Кут розсіювання — 120 градусів.
Розміри: 200Х55Х30 мм.
Інші моделі акумуляторних світильників та настольних ламп с акумулятором можна знайти на нашому сайті "СвітлоДекор" , якщо перейти за посиланням:
https://svetdecor.com.ua/ua/g112889578-akkumulyatornye-svetilniki-perenosnye
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Titanum |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Тип живлення | Акумулятор, Мережа |
| Потужність лампи | 2 Вт |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Кількість світлодіодів | 30LED |
| Тип розсіювача | Прозорий (Clear) |
| Джерело світла | LED module |
| Колір корпусу | Білий |
| Тип освітлення | Світильник |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Ємність акумулятора | 1000 mAh |
| Розміри | |
| Довжина | 20 см |
| Ширина | 5 см |
| Висота | 30.0 |
| Додаткова комплектація | |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Характеристики випромінювання | |
| Кут падіння, град | 120 |
| Кількість сторін підсвітки | 1 |
- Ціна: 317 ₴





