
Світлодіодна акумуляторна настільна лампа WinnBoss 1942 3000-6000К 24LED на прищіпці
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 1942
770 ₴
Показати оптові ціниСвітлодіодна акумуляторна настільна лампа WinnBoss 1942 3000-6000К 24LED на прищіпці
Настільна лампа з акумулятором на прищіпці! Зручна у використанні, прикрасить Ваш робочий стіл і послугує під час перебоїв із електрикою.
Світлодіодна настільна лампа з акумулятором, зі зміною режиму світіння й регулюванням яскравості. Вмикається настільна лампа за допомогою сенсорної кнопки на основі.
Настільна лампа WinnBoss 1942 має 3 режими світіння: теплий (3000К), нейтральний (4000К), холодний (6000К). Режими перемикаються за допомогою сенсорної кнопки на основі лампи.
Також у лампі WinnBoss 1942 регулюється яскравість світіння за допомогою кнопки на основі лампи.
Кількість діодів — 24 LED.
Настільна лампа має гнучку ніжку, яку можна повертати в різні боки під кутом 360 градусів. Лампу можна як поставити на стіл, так і прикріпити до поверхні за допомогою прищіпки.
Корпус і основа лампи — пластик.
Настільна лампа WinnBoss 1942 працює як від мережі 220V, так і від акумулятора.
Акумулятор — Li-ion 18650 - 3.7V.
Потужність — 2.5W
Input: DC 5V/1A
USB Port. Лампа заряджається від USB.
Час заряджання — приблизно 3 години (але не більш ніж 24 години).
На основі ззаду в настільної лампи є вимикач і індикатор заряду акумулятора. Коли індикатор запалюється зеленим кольором, тоді акумулятор повністю заряджений. У комплекті є шнур для заряджання з USB-входом, але без блока живлення!
Час роботи від акумулятора: від 5 до 8 годин залежно від використовуваного режиму (більш яскравий або менш яскравий).
Висота лампи — 350 мм
Ширина основи — 85 мм.
Інші моделі світлодіодних настільних ламп від різних виробників ("Feron", "Delux", "Videx", "Maxus" та інші) можна вибрати на нашому сайті
в розділі: "Настільні лампи світлодіодні (LED)", перейшовши за посиланням: https:/svetdecor.com.ua/g22600738-nastolnye-lampy-svetidiodnye
Приємних Вам покупок — інтернет-магазин "Світ Декор" !
| Основні | |
|---|---|
| Матеріал плафона, підвісок | Пластик |
| Напруга мережі | 220~240 В, П'ять |
| Колір | Білий |
| Потужність лампи | 2.5 Вт |
| Стан | Новий |
| Колір арматури (підстави) | Білий |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал каркасу | пластик |
| Тип кріплення | Прищіпка |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип | Настільна лампа |
| Тип вимикача | Сенсорний вимикач на корпусі |
| Джерело живлення | Акумуляторний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 350 мм |
| Ширина | 85 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Кількість світлодіодів | 24LED |
| Тип розсіювача | Матовий (Frosted) |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Температура світла | 3000К/4000К/6000К |
| Функції і можливості | Сенсорне керування, регулювання яскравості, регулювання температури світіння, гнучка ніжка, акумулятор, USB-port |
- Ціна: 770 ₴

