
Світлодіодна акумуляторна настільна лампа WinnBoss 1958 3000-6000 К регулювання яскравості 40LED
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 1958
600 ₴
Показати оптові ціниСвітлодіодна акумуляторна настільна лампа WinnBoss 1958 зі зміною світіння та регулюванням яскравості 3000-6000 К 40LED
Яскрава й оригінальна настільна лампа з акумулятором! Прикрасить Ваш робочий стіл і послугує під час перебоїв із електрикою.
Світлодіодна настільна лампа з акумулятором, зі зміною режиму світіння й регулюванням яскравості. Міститься настільна лампа за допомогою кнопки на основі.
Настільна лампа WinnBoss 1958 має 3 режими світіння: теплий (3000К), нейтральний (4000К), холодний (6000К). Режими перемикаються за допомогою сенсорної кнопки на основі лампи.
Також у лампі WinnBoss 1958 регулюється яскравість світіння, якщо натиснути на кнопку на основі лампи вправо — то яскравість зменшується, якщо вліво — то яскравість збільшується.
Кількість діодів — 40 LED.
Настільна лампа має гнучку ніжку, яку можна повертати в різні боки під кутом 360 градусів.
Корпус і основа лампи — пластик.
Настільна лампа WinnBoss 1958 працює як від мережі 220V, так і від акумулятора.
Акумулятори — 2 шт. знімний Li-ion 18650 — 3.7V.
Потужність — 4W
Input: DC 5V/1A
USB Port. Лампа заряджається від USB.
Час заряджання — приблизно 3 години (але не більш ніж 24 години).
На основі ззаду в настільної лампи є вимикач і індикатор заряду акумулятора. Коли індикатор запалюється зеленим кольором, тоді акумулятор повністю заряджений. У комплекті є шнур для заряджання з USB-входом, але без блока живлення!
Час роботи від акумулятора: від 5 до 8 годин залежно від використовуваного режиму (більш яскравий або менш яскравий).
Висота лампи — 320 мм
Ширина основи — 110 мм.

Інші моделі світлодіодних настільних ламп від різних виробників ("Feron", "Delux", "Videx", "Maxus" та інші) можна вибрати на нашому сайті
в розділі: "Настільні лампи світлодіодні (LED)", перейшовши за посиланням: https:/svetdecor.com.ua/g22600738-nastolnye-lampy-svetidiodnye
Приємних Вам покупок — інтернет-магазин "Світ Декор" !
| Основні | |
|---|---|
| Матеріал плафона, підвісок | Пластик |
| Напруга мережі | 220~240 В, П'ять |
| Колір | Білий |
| Потужність лампи | 4 Вт |
| Стан | Новий |
| Колір арматури (підстави) | Білий |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал каркасу | пластик |
| Тип кріплення | На поверхню |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип | Настільна лампа |
| Тип вимикача | Сенсорний вимикач на корпусі |
| Джерело живлення | Акумуляторний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 320 мм |
| Ширина | 110 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Кількість світлодіодів | 40LED |
| Тип розсіювача | Матовий (Frosted) |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Температура світла | 3000К/4000К/6000К |
| Функції і можливості | Сенсорне керування, регулювання яскравості, регулювання температури світіння, гнучка ніжка, акумулятор, USB-port |
- Ціна: 600 ₴


