
Розетка з таймером для вимкнення електроприладів Feron TM50 — Механічний, Добовий
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: Feron TM50
236 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 250 ₴
Розетка з таймером для вимкнення електроприладів FeronTM50
Застосовується для увімкнення/вимкнення електроприладів у запрограмований проміжок часу.
Будь-який пристрій, включений у цю розетку з таймером, може сам (без вашої участі) вмикатися або вимикатися у встановлений вами час.
Таймер застосовується для систем поливання, для систем вентиляції та кондиціонерів, для водонагрівачів, вентиляторів, для вуличного освітлення тощо.
таймер Feron ТМ50 не має батарейки на випадок вимкнення електроенергії. Тому, у разі вимкнення електроенергії виставлене Вами час зупиняється, а в разі увімкнення електроенергії — і далі працює з моменту вимкнення. Тому виставлений час краще періодично перевіряти.
Це таймер добового типу з кроком 30 хвилин, тобто його можна запрограмувати тільки в межах 24 годин з інтервалом, кратним 30 хвилинам. Є перемикач режимів роботи: "Таймер"/" Постійно увімкнений". Похибка — приблизно 1 хвилину на місяць.
Характеристики розетки-таймера Feron TM50:
- тип керування — механічний
- точність/дискретність — 30 хвилин
- максимальне навантаження — 16 А (3500W)
- ступінь захисту — IP20
- розміри — 115*65*60 мм.
Також у нашому інтернет-магазині є інші варіанти розеток із таймерами, датчиків руху та освітлення, фотореле.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Feron |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Добовий |
| Принцип роботи | Механічний |
| Наявність монітора | Ні |
| Наявність розетки | 1 |
| Загальні | |
| Захист обладнання від води і пилу IP | IP20 |
| Напруга | 230 В |
| Довжина | 65 мм |
| Ширина | 60 мм |
| Висота | 115 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Максимальне навантаження | 16А (3500W) |
| Дискретність | 30 хвилин |
| Колір корпусу | Білий |
- Ціна: 236 ₴

