
Накладний світлодіодний світильник plazma Feron AL5056 36W 6500K
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: AL5056_36w_6500К
205 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 250 ₴
Накладний світлодіодний світильник plazma Feron AL5056 36W 6500K
Світильник є аналогом люмінесцентних світильників типу ЛПО 2хТ8. Використання світлодіодного світильника дає змогу заощаджувати 50% електроенергії проти звичайних люмінесцентних світильників ЛПО 2хТ8. Має великий ресурс роботи 30 000 годин завдяки використанню передових технологій, сучасних матеріалів і комплектуючих. Це екологічний світильник - у ньому немає інфрачервоних і УФ-випромінювання. Світильник вмикається миттєво та забезпечує рівномірне, яскраве та стабільне світіння без мерехтіння. Застосовується для освітлення адміністративних приміщень, торгових майданчиків, складських та виробничих приміщень та ін.
Характеристики світильника Feron AL5054 36w:
- потужність — 36W;
- матеріал корпусу — метал;
- матеріал розсіювача — матовий пластик;
- світловий потік — 2700Lm;
- колір світіння — 6500К (холодний білий);
- ступінь захисту — IP40;
- розміри — 1200*75*25 мм;
- драйвер — вбудований;
- ресурс роботи — 30 000 годин;
- гарантія — 1 рік.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Feron |
| Колір корпусу | Білий |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Країна виробник | Китай |
| Форма | Прямокутна |
| Напруга | 230 В |
| Потужність | 36 Вт |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Колір світіння | Холодний білий |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип освітлення | Світильник |
| Тип розсіювача | Матовий |
| Матеріал розсіювача | Матовий акриловий полімер |
| Розміри | |
| Ширина | 75 мм |
| Діаметр | 25 мм |
| Довжина | 1200 мм |
| Характеристики випромінювання | |
| Світловий потік | 2700 лм |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип світильника | Лінійний |
- Ціна: 205 ₴
