
Світильник Накладний Циліндр Feron ML174 під лампу MR-16 GU10 Чорний
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: ML174 black
297 ₴
Показати оптові ціниСвітильник Накладний Циліндр Feron ML174 під лампу MR-16 GU10 Білий
Накладний точковий світильник циліндричної форми Feron ML174 може використовуватися як для основного, так і для акцентного освітлення у сфері інтер'єрного підсвічування житлових, торгових і адміністративних приміщень, кафе та ресторанів, виставкових залів, галерей та ін. Світильник обладнаний патроном GU10, тому є можливість самостійно підбирати лампу під світильник будь-якої потужності, і в такий спосіб керувати яскравістю і температурою світіння. Також знімне кільце, що фіксує, перекриває контури лампи. Завдяки цьому світильник має вигляд суцільною конструкцією без зайвих елементів і проміжків.
Світлодіодну лампу під світильник Feron ML174 можна підібрати в розділі: "Лампи світлодіодні GU10 MR16". Лампа до комплекту не входить.
Тип лампи — MR-16
Тип цоколя — GU10
Матеріал корпусу — алюміній
Ступінь захисту — IP20
Розмір — 70Х100 мм
Колір корпусу Чорний (є також колір Білий)
Інші різноманітні моделі накладних точкових світильників можна вибрати на нашому сайті "Світ Декор".
| Основні | |
|---|---|
| Колір | Чорний |
| Тип цоколя | GU10 |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Виробник | Feron |
| Тип світильника | Накладний |
| Країна виробник | Китай |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Матеріал каркасу | Алюміній |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Колір корпусу | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 100 мм |
| Діаметр | 70 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Напруга мережі | 230V |
| Стиль виконання | Лофт |
- Ціна: 297 ₴

