
Світильник Накладний Поворотний Feron ML307 під лампу MR-16 GU10 Квадрат Чорний
- В наявності
- Код: ML307 white
172 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 250 ₴
Світильник Накладний Поворотний Feron ML307 під лампу MR-16 GU10 Квадрат Чорний
Накладний поворотний світильник у форме квадрата Feron ML307 може використовуватися як для основного, так і для акцентного освітлення у сфері інтер'єрного підсвічування житлових, торгових і адміністративних приміщень, кафе та ресторанів, виставкових залів, галерей та ін. Світильник обладнаний патроном GU10, тому є можливість самостійно підбирати лампу під світильник будь-якої потужності, і в такий спосіб керувати яскравістю і температурою світіння. Також знімне кільце, що фіксує, перекриває контури лампи. Завдяки цьому світильник має вигляд суцільною конструкцією без зайвих елементів і проміжків.
Під світильник ML307 підходить лампа MR-16 з патроном GU10. Можна встановити як галогенну лампу (max 40W), так і світлодіодну лампу будь-якої потужності. Лампа до комплекту не входить.
Тип лампи — MR-16
Тип цоколя — GU10
Матеріал корпусу — алюміній
Ступінь захисту — IP20
Розмір — 60х60х110 мм
Колір корпусу Чорний (є також колір білий).

Інші різноманітні моделі накладних точкових світильників можна вибрати на нашому сайті "Світ Декор", якщо перейти за посиланням:
https:/svetdecor.com.ua/g52772925-aktsentnoe-osveschenie-nakladnye.
| Основні | |
|---|---|
| Колір | Білий |
| Тип цоколя | GU10 |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Виробник | Feron |
| Тип світильника | Накладний |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал каркасу | Алюміній |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Колір корпусу | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 110 мм |
| Довжина | 60 мм |
| Ширина, мм | 60 |
| Користувацькі характеристики | |
| Напруга мережі | 230V |
| Тип лампи | MR-16 |
| Стиль виконання | Лофт |
- Ціна: 172 ₴



