-5%Фітосвітильник світлодіодний для рослин SunLight 18W 120 см фітолампа червоно-синя
- Готово до відправки
- Тільки оптом
- Код: SunLight 18W_fito_red_blu
445 ₴
422 ₴
Мінімальне замовлення — 2 шт.
Показати всі оптові ціниФітолампа Лінійний світлодіодний Світильник для рослин SunLight 18W 120 см червоно-синя
У холодний період року рослинам бракує світла. Вирішенням цієї проблеми є фітоосвітлення. Світильник для рослин SunLight 18W сприяє росту рослин, розсади, квітів, овочів та фруктів, а також збільшує їхню врожайність. Фітолампу SunLight 18W можна використовувати як у домашніх умовах при нестачі в приміщенні природного світла, так і тепличних господарствах, оранжереїх, парниках.
Перевагою світлодіодного фітосвітильника є те, що він майже не нагрівається. Його можна встановлювати безпосередньо над рослинами. Оптимальна відстань від верхівки рослин до світильника - від 30 до 80 см.
Для розсади під час вирощування максимальна рекомендована відстань - 30 см, мінімальне - 20 см. Рекомендований час підсвічування - щонайменше 12 годин. Але також необхідно залишати розсаду в темряві на 7-8 годин для забезпечення темної фази фотосинтезу.
Для світлолюбивих квітучих рослин рекомендована відстань до листя - 30 см, Теннелюбські рослини - до 60 см. Час підсвічування квіткових рослин визначається індивідуально, а в період цвітіння темна фаза має велике значення.
Найкращий ефект відбувається, коли світильник використовується у ту ж саму годину. Тому часто купують разом з світильниками реле времени ( Щоб вибрати, перейдіть за посиланням): https://svetdecor.com.ua/ua/g9616503-rozetki-tajmerami

Потужність - 18w
Спектр світла - Червоно-синій
Кількість світлодіодів - 96 шт.
Довжина - 1178 мм
Ширина - 23 мм
Висота - 34 мм
Напруження - 185-265V
Ступінь захисту - IP44
Матеріал корпусу - алюміній
Матеріал розсіювача - прозорий пластик
Комплектування: кріплення + провід з штекером (з обох сторін), який використовується для з’ єднання декількох світильників у лінію. Якщо цей дріт розрізати навпіл, за його допомогою ви можете під’єднати світильник до мережі 220V.
Увага: шнура з виделкою у комплекті немає! До світильника можна придбати окремо шнур з виделкою Feron LD5042.
Але найбільш всього підходить оригінальний мережевий шнур з вимикачем 003 Sunlight з потрійним контактом, який можна придбати на нашому сайті.
Важлива інформація! Коли ви замовляєте лампи SunLight 18W 120 см, просимо вказати вантажне відділення нової пошти, тому що це габаритний товар!
Інші види фітоламп і фітосвітильників можна підібрати на нашому сайті "Світло Декор".
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Спектр світіння | Червоно-синій |
| Виробник | Sunlight |
| Споживана потужність | 18 Вт |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Країна виробник | Китай |
| Ступінь захисту | IP44 |
| Напруга | 185-265V |
| Драйвер | Вбудований |
| Матеріал розсіювача | Пластик прозорий ABS |
| Матеріал корпусу | Алюмінієвий сплав |
| Колір корпусу | Сріблястий |
| Тип світильника | Лінійний |
| Розмір, мм | 1178Х34Х23 см |
| Комплектація | Мережевий шнур |
- Ціна: 422 ₴
- Мінімальне замовлення: 2 шт.



