
Світильник Накладний Циліндр Feron ML302-А під знімну лампу GU10 Поворотний Чорний
- В наявності
- Код: ML302-А black
264 ₴
Світильник Накладний Циліндр Feron ML302-А під знімну лампу GU10 Поворотний Чорний
Накладний точковий світильник циліндричної форми Feron ML302-А може використовуватися як для основного, так і для акцентного освітлення у сфері інтер'єрної підсвітки житлових, торгових і адміністративних приміщень, кафе та ресторанів, виставкових залів, галерей та ін.
Світильник обладнаний патроном GU10, тому є можливість самостійно підбирати лампу під світильник будь-якої потужності, і в такий спосіб керувати яскравістю й температурою світіння. Також знімне кільце, що фіксує, перекриває контури лампи. Завдяки цьому світильник має вигляд суцільною конструкцією без зайвих елементів і проміжків.
Модель світильника Feron ML302-А має відмінність — у нижній частині корпусу світильника є вставка з матового акрилового полімеру, яка пропускає світло та дає ефект декоративного світіння.
Світильник Feron ML302-А має поворотний механізм, що дає змогу регулювати напрямок освітлення.
Під світильник ML302-А підходить лампа MR-16 з патроном GU10. Можна встановити як галогенну лампу (max 40W), так і світлодіодну лампу будь-якої потужності. Лампа до комплекту не входить.
Напруга — 230V.
Тип лампи — MR-16
Тип цоколя — GU10
Матеріал корпусу — алюміній
Ступінь захисту — IP20
Розмір — 80Х100 мм
Колір корпусу — Чорний (є також колір Білий).

Інші різноманітні моделі накладних точкових світильників можна вибрати на нашому сайті "Світ Декор", якщо перейти за посиланням:
https:/svetdecor.com.ua/g52772925-aktsentnoe-osveschenie-nakladnye.
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Висота | 100 мм |
| Діаметр | 80 мм |
| Основні | |
| Виробник | Feron |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Чорний |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип світильника | Накладний |
| Тип цоколя | GU10 |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Колір корпусу | Чорний |
| Користувацькі характеристики | |
| Напруга мережі | 230V |
| Тип лампи | MR-16 |
| Стиль виконання | Лофт |
- Ціна: 264 ₴



