
Настінний накладний світлодіодний світильник Feron AL8130 10 W чорний (бра)
Сучасний настінний накладний світлодіодний світильник для інтер'єрного підсвічування. Підходить як для декоративного освітлення приміщень, так і як настінне бра.
Стильний і лаконічний дизайн дає змогу використовувати такий світильник у будь-якому інтер'єрі: для житлових приміщень, для офісів, ресторанів, готелів, кафе тощо.
Корпус світильника Feron AL8130 10W зроблений з алюмінію та заліза. Надійний вбудований дравер і сучасні електронні комплектуючі забезпечують стабільну роботу світильника.
Світильник вмикається миттєво та світить без мерехтіння і пульсацій.

Тип світильника — Накладний
Стиль Лофт
Потужність — 10W
напруга — 220V
Матеріал корпусу — Алюміній
Світловий потік 540 Lm
Колір корпусу — Чорний
Колірна температура — 4000K
Ступінь захисту — IP40
Розмір — 900Х100Х60 мм
Ресурс роботи 25 000 годин
Гарантія — 1 рік.
На нашому сайті можна підібрати інші бра та настінно-стельові світильники, перейшовши за посиланням:
https://svetdecor.com.ua/g32004088-bra-sovremennye-svetodiodnye.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Feron |
| Країна виробник | Китай |
| Стиль виконання | Лофт/індустріальний стиль |
| Тип вимикача | Настінний |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Потужність лампи | 10 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Ступінь захисту IP | 40 |
| Колір | Чорний |
| Колір світіння | Нейтральний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувацькі характеристики | |
| Розмір | 900Х100Х60 мм |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Тип світильника | Накладної |
| Світловий потік, Lm | 540 |
- Ціна: 3 186 ₴


