
Світильник світлодіодний plazma Feron AL5020 18W 6500К IP40 лінійний
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: AL5020 18W 6500К
185 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 250 ₴
Світильник світлодіодний plazma Feron AL5020 18W 6500К IP40 лінійний
Виріб є аналогом люмінесцентних світильників. Має великий ресурс роботи 30 000 годин завдяки використанню передових технологій виробництва, сучасних матеріалів і комплектуючих. Це екологічний світильник - у ньому немає інфрачервоних і УФ-випромінювання. Світильник вмикається миттєво та забезпечує рівномірне, яскраве та стабільне світіння без мерехтіння.
Потужність — 18W.
Світловий потік 1300Lm.
Напруга — 165-265V.
Колір світіння — 6500К (холодний білий).
Матеріал розсіювача — пластик РС (призматична структура).
Матеріал корпусу — штампована сталь.
Розмір — 600Х60Х23 мм
Гарантія 1 рік.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Ступінь захисту IP | 40 |
| Колір світіння | Холодний білий |
| Виробник | Feron |
| Країна виробник | Китай |
| Потужність | 52 Вт |
| Світловий потік | 1300 лм |
| Форма | Прямокутна |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Колір | Білий |
| Основні | |
| Тип освітлення | Світильник |
| Колір корпусу | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Розмір | 600Х60Х23 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Термін служби | 30 000 годин |
| Гарантія | 1 рік |
| Матеріал каркасу | Штампована сталь |
| Напруга мережі | 165-265V |
| Тип розсіювача | Призма |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Тип світильника | Загального освітлення |
- Ціна: 185 ₴


