
влевовправо
Світлодіодна лампа LED Lemanso LM705 Е27 1.2 W 220 V кольорова для гірлянд бит лайт
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: LМ705_color
38 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 250 ₴
+380 (50) 695-04-18
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Світлодіодна лампа LED Lemanso LM705 Е27 1.2 W 220 V кольорова для гірлянд бит лайт
Світлодіодна декоративна лампа від виробника Lemanso. Аналог лампи розжарювання, потужністю 10 W. Може використовуватися для вуличного підсвічування для гірлянд, для декоративного освітлення, як нічник.
Ресурс роботи — виготовляє 30 000 годин.
Колірна температура — 6400К (холодне біле світло).
Кольорова лампа LM705 є різних кольорів: жовтий, зелений, червоний, синій, фіолетовий, жовтогарячий, білий.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lemanso |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Країна виробник | Китай |
| Термін служби ламп | 30000 годин |
| Потужність | 1.2 Вт |
| Максимальна робоча напруга | 230 В |
| Колір світлодіода | Білий |
| Максимальна колірна температура | 6400 К |
| Цоколь | E27 |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Форма лампочки | Кулька |
| Тип цоколя | Різьба |
| Еквівалентна потужність лампи розжарювання | 12 Вт |
| Кут свічення | 270 град. |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 45 мм |
| Довжина | 70 мм |
| Характеристики випромінювання | |
| Світловий потік | 80 лм |
- Ціна: 38 ₴








