
Архітектурний Фасадний Світильник Feron DH014 GU10 IP54 Настінний Чорний Під Змінну Лампу
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: DH014 black
490 ₴
Показати оптові ціниАрхітектурний Фасадний Світильник Feron DH014 GU10 IP54 Настінний Чорний Під Змінну Лампу
Настінний архітектурний світильник бра Feron DH014 під лампу з цоколем GU10. Ця модель світильників призначена для декоративної підсвітки фасадів, як настінний фасадний бра. Вони також застосовуються для підсвічування терас, балконів, стін або ґанку в будинку, альтанок і літніх майданчиків.
Фасадний світильник DH014 має міцний корпус, який виготовлений з алюмінію. Це вуличний світильник, який має ступінь захисту IP54.
Під світильник Feron DH014 найкраще використовувати світлодіодні лампи GU10, які можна вибрати на нашому сайті, перейшовши за посиланням: https:/svetdecor.com.ua/g11572965-lampy-svetodiodnye-led
Тип світильника — Накладний.
Напруга — 230V.
Тип цоколя — GU10
Матеріал корпусу — Алюміній.
Колір корпусу Чорний. Також є модель кольору: Сірий.
Розмір — 92Х81Х92 мм.
Ступінь захисту — IP54.
Комплектація Без лампи.
Інші моделі фасадних, архітектурних і тротуарних світильників можна підібрати на нашому сайті "Світ Декор", якщо перейти за посиланням:
https:/svetdecor.com.ua/g87573835-svetilniki-arhitekturnye-fasadnye.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Feron |
| Країна виробник | Китай |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Ступінь захисту IP | 54 |
| Застосування освітлення | Для зовнішнього освітлення будівель |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Матеріал плафона, підвісок | Алюміній |
| Колір | Чорний |
| Лампочки в комплекті | 0 |
| Розміри | |
| Довжина | 92 см |
| Висота | 92 см |
| Ширина | 81 см |
- Ціна: 490 ₴



