
Архітектурний Фасадний Світильник Feron DH015 2*GU10 IP54 Настінний Сірий Під Змінну Лампу
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: DH015 grey
701 ₴
Показати оптові ціниАрхітектурний Фасадний Світильник Feron DH015 2*GU10 IP54 Настінний Сірий Під Змінну Лампу
Настінний архітектурний світильник бра Feron DH015 під 2 лампи з цоколем GU10. Дана модель світильників призначена для декоративного підсвічування фасадів, як настінне фасадне бра. Вони також застосовуються для підсвічування терас, балконів, стін або ганку в будинку, альтанок та літніх майданчиків.
Фасадний світильник DH015 має міцний корпус, який виготовлений з алюмінію. Це вуличний світильник, який має ступінь захисту IP54.
Під світильник Feron DH015 краще використовувати світлодіодні лампи GU10, які можна вибрати на нашому сайті, перейшовши за посиланням: https://svetdecor.com.ua/g11572965-lampy-svetodiodnye-led
Тип світильника - Накладної.
Напруга - 230V.
Тип цоколя - GU10
Матеріал корпусу - Алюміній.
Колір корпусу - Сірий. Також є модель кольору: Чорний.
Розмір - 150Х81Х92 мм.
Ступінь захисту - IP54.
Комплектація - Без лампи.
Інші моделі фасадних, архітектурних і тротуарних світильників можна підібрати на нашому сайті "Світло Декор", якщо перейти за посиланням:
https://svetdecor.com.ua/g87573835-svetilniki-arhitekturnye-fasadnye.
| Основні | |
|---|---|
| Кількість джерел світла | 2 |
| Матеріал плафона, підвісок | Алюміній |
| Ступінь захисту IP | 54 |
| Колір | Сірий |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Виробник | Feron |
| Країна виробник | Китай |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 150 мм |
| Ширина | 81 мм |
| Довжина | 92 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Застосування освітлення | Для зовнішнього освітлення будівель |
- Ціна: 701 ₴


