
Фітовильник Лінійний світлодіодний для рослин SunLight 9W 60 см повного спектру
- Готово до відправки
- Тільки оптом
- Код: SunLight 9W_fito
250 ₴
Мінімальне замовлення — 2 шт.
Показати всі оптові ціниФітовильник Лінійний світлодіодний для рослин SunLight 9W 60 см
У холодний період року рослинам бракує світла. Вирішенням цієї проблеми є знання. Світильник для рослин SunLight 9W Це сприяє росту й росту рослин, розсади, квітів, овочів та фруктів, а також збільшує їхню врожайність. Фітолампа SunLight 9W можна використовувати як у домашніх умовах при нестачі в приміщенні природного світла, так і тепличних господарствах, оранжереїх, хлопчина.
Якщо ви вибираєте світлодіодного ґнітувальника, важливо звернути увагу на Світлодіоди.
Фотосинтез - це важливий процес, який відбувається в клітинах зелених рослин і здійснюється за допомогою різних пігментів, зокрема хлорофілу.
Хлорофілл у рослини зосереджений на хлоропластах, а основним органом фотосинтезу є листок. Хлорофілл має спеціальну хімічну структуру, яка дозволяє йому вловлювати кванти світла.
Хлорофілл поглинає переважно червоне і синє світло. Зелене світло вони відбивають, і тому надають рослинам характерну зелену барву. Існує кілька форм молекул хлорофілу, які розрізняють по довжині вловлюваного світла.

Рис.1 Спектр поглинається хлорофілом світла
Як бачите, найбільш важливе для рослин випромінювання лежить у ділянках 400-450 Нм (сині відтінки) і 650-700 Нм (червоні відтінки).
Фітовильник SunLight 9W 60 см має повний спектр випромінювання диодів (Full Spectrum) з синьою та червоною зонами.
У фітосвітильнику встановлено світлодіоди XLAMP XP-E2, спектр світла яких максимально близький до потрібного, а саме 400-450 Нм і 650-700 Нм і Для того щоб пришвидшити ріст рослин. Світильник безпечний для всіх видів рослин, він має приємний рожеве світло і може використовуватися в приміщеннях.
Високості світлодіодного фітовильника є те, що він Майже не нагріваєтьсяЙого можна встановлювати безпосередньо над рослинами. Оптимальна відстань від верхівки рослин до світильника - від 30 до 80 см.
Розсади під час вирощування максимальна рекомендована відстань - 30 см, мінімальне - 20 см. Рекомендований час підсвічування - щонайменше 12 годин. Але також необхідно залишати розсаду в темряві на 7-8 годин для забезпечення темної фази фотосинтезу.
Для світлолюбих квітучих рослин Рекомендована відстань до листя - 30 см, Теннелюбські рослини - до 60 см. Час підсвічування квіткових рослин визначається індивідуально, а в період цвітіння темної фази має велике значення.
Найкращий ефект відбувається у той самий час, коли ви використовуєте фостельника. Тому часто купують разом із ґнітувальниками. реле времени ( Щоб вибрати, перейдіть за посиланням).

Потужність - 9w
Спектр світла - Рожевий (спектор фотосинтез)
Довжина - 572 мм
Ширина - 23 мм
Висота - 34 мм
Напруження - 185-265V
Степінь захисту - IP449
Матеріал алюміній
Матеріал розсіювача - прозорий пластик
Комплектування: кріплення + провід з штекером (з обох сторін), який використовується для з’ єднання декількох світильників у лінію. Якщо цей дріт розрізати навпіл, за його допомогою ви можете під’єднати лампочку до мережі 220V.
Світильники мають можливість послідовного з’ єднання в лінію.
Увага: шнура з виделкою у комплекті немає! Свічники можна придбати окремо шнур з виделкою Feron LD5042.
Важлива інформація! Під час відправки світильників SunLight 9W 60 дивом прохання вказати вантажне відділення нової пошти, оскільки це габаритний товар!
Інші види фтоламп і фітовильників можна підібрати на нашому веб- сайті "Світло Декор".
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Споживана потужність | 9 Вт |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Країна виробник | Китай |
| Виробник | Sunlight |
| Ступінь захисту | IP44 |
| Напруга | 185-265V |
| Драйвер | Вбудований |
| Матеріал розсіювача | Пластик прозорий ABS |
| Матеріал корпусу | Алюмінієвий сплав |
| Колір корпусу | Сріблястий |
| Тип світильника | Лінійний |
| Розмір, мм | 572Х34Х23 мм |
| Комплектація | Мережевий шнур |
| Користувацькі характеристики | |
| Спектр світіння | Рожевий (спектр фотосинтез) |
- Ціна: 250 ₴
- Мінімальне замовлення: 2 шт.








