
Вбудований неповоротний світильник Feron DL6130 алюмінієвий точковий круглий
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: DL6130_white
202 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 250 ₴
Вбудований неповоротний світильник Feron DL6130 алюмінієвий точковий круглий
Це вбудований неповоротний точковий світильник із патроном GU5.3. Особливість цього світильника — вставка з матового акрилового полімеру. За ввімкненого світильника видно як світна смужка. Це надає світильнику незвичайності.
Світильник виготовлений із металу методом лиття під тиском, що створює якісний рельєф світильника.
Презентабельний зовнішній вигляд і висока якість виготовлення дадуть змогу створити неповторний інтер'єр Вашої кімнати.
Світильники цієї серії чудово поєднуються з масивними стельовими елементами кутових та аркових переходів.
Стиль — класика, "хай-тек".
Колір корпусу — білий.
Ця модель представлена також у чорному кольорі.
Комплектація — без лампи, до комплекту входить патрон GU5.3.
Довжина — 92 мм.
Ширина — 30 мм.
Вбудований розмір — 80 мм.
У точковий світильник Feron DL6130 встановлюються як галогенні лампи (max 50W), так і світлодіодні LED-лампи типу MR16.

У нашому інтернет-магазині "Світ Декор" Ви також зможете знайти багато інших цікавих моделей точкових світильників у розділі: "Світильники вбудовані точкові".
| Основні | |
|---|---|
| Тип світильника | Вбудовуваний |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Стиль виконання | Хай-тек |
| Матеріал каркасу | Алюміній |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип цоколя | GU5.3 |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Колір | Білий |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Виробник | Feron |
| Країна виробник | Китай |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 92 мм |
| Ширина | 30 мм |
| Діаметр врізного отвору | 80 мм |
- Ціна: 202 ₴


