-5%Фітосвітильник світлодіодний для рослин SunLight 12W 90 см фітолампа повного спектру
- Готово до відправки
- Тільки оптом
- Код: SunLight 12W_fito
371 ₴
352 ₴
Мінімальне замовлення — 2 шт.
Показати всі оптові ціниФітосвітильник світлодіодний для рослин SunLight 12W 90 см фітолампа повного спектру
У холодний період року рослинам бракує світла. Вирішенням цієї проблеми є фітоосвітлення. Світильник для рослин SunLight 12W Це сприяє росту й росту рослин, розсади, квітів, овочів та фруктів, а також збільшує їхню врожайність. Фітолампа SunLight 12W можна використовувати як у домашніх умовах при нестачі в приміщенні природного світла, так і тепличних господарствах, оранжереїх.
Якщо ви вибираєте світлодіодний світильник, важливо звернути увагу на Світлодіоди.
Фотосинтез - це важливий процес, який відбувається в клітинах зелених рослин і здійснюється за допомогою різних пігментів, зокрема хлорофілу.
Хлорофілл у рослини зосереджений на хлоропластах, а основним органом фотосинтезу є листок. Хлорофілл має спеціальну хімічну структуру, яка дозволяє йому вловлювати кванти світла.
Хлорофілл поглинає переважно червоне і синє світло. Зелене світло відбиває, тому воно надає рослинам характерну зелену барву. Існує кілька форм молекул хлорофілу, які розрізняють по довжині вловлюваного світла.

Рис.1 Спектр поглинається хлорофілом світла
Як бачите, найбільш важливе для рослин випромінювання лежить у ділянках 400-450 Нм (сині відтінки) і 650-700 Нм (червоні відтінки).
Фітосвітильник SunLight 12W 90 см має повний спектр випромінювання диодів (Full Spectrum) з максимумом у синьою та червоною зонами.
У фітосвітильнику встановлено світлодіоди XLAMP XP-E2, спектр світла яких максимально близький до потрібного, а саме 400-450 Нм і 650-700 Нм і Для того щоб пришвидшити ріст рослин. Світильник безпечний для всіх видів рослин, він має приємний рожеве світло і може використовуватися в приміщеннях.
Переваги світлодіодного фітосвітильника є те, що він Майже не нагрівається. Його можна встановлювати безпосередньо над рослинами. Оптимальна відстань від верхівки рослин до світильника - від 30 до 80 см.
Для розсади максимальна рекомендована відстань - 30 см, мінімальне - 20 см. Рекомендований час підсвічування - щонайменше 12 годин. Але також необхідно залишати розсаду в темряві на 7-8 годин для забезпечення темної фази фотосинтезу.
Для світлолюбих квітучих рослин рекомендована відстань до листя - 30 см, Теннелюбські рослини - до 60 см. Час підсвічування квіткових рослин визначається індивідуально, а в період цвітіння темна фаза має велике значення.
Найкращий ефект відбувається, коли фітосвітильник вмикають у ту ж саму годину. Тому часто купують разом із світильником реле времени ( Щоб вибрати, перейдіть за посиланням):
https://svetdecor.com.ua/ua/g9616503-rozetki-tajmerami

Сила - 12w
Спектр світла - Рожевий (спектор фотосинтез)
Довжина - 880 мм
Ширина - 23 мм
Висота - 34 мм
Напруження - 185-265V
Ступінь захисту - IP44
Матеріал корпусу - алюміній
Матеріал розсіювача - прозорий пластик
Комплектування: кріплення + провід з штекером (з обох сторін), який використовується для з’ єднання декількох світильників у лінію. Якщо цей дріт розрізати навпіл, за його допомогою ви можете під’єднати світильник до мережі 220V.
Увага: шнура з виделкою у комплекті немає! До світильника можна придбати окремо шнур з виделкою Feron LD5042.
Але найбільш всього підходить оригінальний мережевий шнур з вимикачем 003 Sunlight з потрійним контактом, який можна придбати на нашому сайті.
Важлива інформація! Під час відправки світильників SunLight 12W 90 см прохання вказати вантажне відділення нової пошти, оскільки це габаритний товар!
Інші види фітоламп і фітосвітильників можна підібрати на нашому сайті "Світло Декор".
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Споживана потужність | 12 Вт |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Країна виробник | Китай |
| Спектр світіння | Мультиспектр |
| Виробник | Sunlight |
| Розміри,мм | 880Х23Х34 мм |
| Ступінь захисту | IP44 |
| Напруга | 185-265V |
| Драйвер | Вбудований |
| Матеріал розсіювача | Пластик прозорий ABS |
| Матеріал корпусу | Алюмінієвий сплав |
| Колір корпусу | Сріблястий |
| Тип світильника | Лінійний |
| Комплектація | Мережевий шнур |
- Ціна: 352 ₴
- Мінімальне замовлення: 2 шт.





