
Світильник Накладний Неповоротний Feron HL353 під лампу GX53 Точковий Білий
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: HL353 white
285 ₴
Показати оптові ціниСвітильник Накладний Неповоротний Feron HL353 під лампу GX53 Точковий Білий
Нова компактна модель накладного світильника Feron. Накладний неповоротний світильник циліндричної форми Feron ML353 може використовуватися як для основного, так і для акцентного освітлення у сфері інтер'єрної підсвітки житлових, торгових та адміністративних приміщень, кафе та ресторанів, виставкових залів, галерей та ін. Світильник обладнаний патроном GX53, тому є можливість самостійно підбирати лампу під світильник будь-якої потужності, і в такий спосіб керувати яскравістю й температурою світіння. Лампи GX53 мають у своєму асортименті моделі більшої потужності, ніж лампи типу MR-16, також площа їх світіння майже вдвічі більша за площу світіння ламп MR-16. Тому такі лампи створюють м'яке та розсіяне світло.
Також знімне кільце, що фіксує, перекриває контури лампи. Завдяки цьому світильник має вигляд суцільною конструкцією без зайвих елементів і проміжків.
Основа світильника зручно поєднується з корпусом світильника за допомогою нарізного з'єднання.
Під світильник ML353 підходить світлодіодна лампа з патроном GX53. Лампа до комплекту не входить.
Світильник має захисне заземлення.
Напруга — 230V.
Тип лампи — GX53
Матеріал корпусу — алюміній
Тип цоколя — GX53
Ступінь захисту — IP20
Розмір — 83Х70 мм
Колір корпусу — Білий (є також колір чорний).

Інші різноманітні моделі накладних точкових світильників для акцентного освітлення можна вибрати на нашому сайті "Світ Декор", якщо перейти за посиланням:
https:/svetdecor.com.ua/g52772925-aktsentnoe-osveschenie-nakladnye.
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Висота | 70 мм |
| Діаметр | 83 мм |
| Основні | |
| Виробник | Feron |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал каркасу | Алюміній |
| Напруга мережі | 220 В |
| Колір | Білий |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип світильника | Накладний |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип цоколя | GX53 |
| Стан | Новий |
| Користувацькі характеристики | |
| Стиль виконання | Лофт |
- Ціна: 285 ₴


