
Вбудований світильник Feron DL6220 алюмінієвий точковий квадратний поворотний білий
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: DL6220 white
191 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 250 ₴
Вбудований світильник Feron DL6220 алюмінієвий точковий квадратний поворотний білий
Це вбудований поворотний точковий світильник з патроном GU5.3.
Світильник виконаний з металу методом лиття під тиском, що створює якісний рельєф. Презентабельний зовнішній вигляд і високу якість виготовлення дозволять створити неповторний інтер'єр Вашої кімнати. Світильники цієї серії відмінно поєднуються з масивними стельовими елементами кутових і арочних переходів.
Стиль - класика, хай-тек".
Колір корпусу - білий.
Дана модель представлена також в чорному кольорі.
Комплектація - без лампи, в комплект входить патрон GU5.3.
Довжина - 92 мм
Ширина - 92 мм
Висота - 25 мм.
Вбудовуваний розмір - 80 мм.
У точковий світильник Feron DL6220 встановлюються як галогенні лампи (max 50W), так і світлодіодні LED лампи типу MR16.
У нашому інтернет-магазині "Світ Декор" Ви також зможете знайти багато інших цікавих моделей точкових світильників у розділі: "вбудовувані точкові Світильники".
| Основні | |
|---|---|
| Тип світильника | Вбудовуваний |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Стиль виконання | Хай-тек |
| Матеріал каркасу | Алюміній |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип цоколя | G5.3 |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Колір | Білий |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Виробник | Feron |
| Країна виробник | Китай |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 92 мм |
| Ширина | 92 мм |
| Висота | 25 мм |
| Діаметр врізного отвору | 80 мм |
- Ціна: 191 ₴


